czwartek, 29 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kierowca peugeota uciekał przed policją

Kierowca peugeota uciekał przed policją

Kierowca peugeota uciekał przed policją
Data publikacji: 2020-10-16 15:41
Ostatnia aktualizacja: 2020-10-17 19:44
Wywietleń: 1871 479558

Na os. Chopina w Stargardzie rozpoczął się pościg za peugeotem. Zakończył się w Szczecinie - Płoni, gdzie kierowca uderzył w inne auta, w tym policyjne bmw.

Kierowca peugeota nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe, które dawali mu stargardzcy policjanci. Pościg za nim zaczął się na os. Chopina w Stargardzie.

- Zaczął uciekać w kierunku Szczecina - mówi podkom. Krzysztof Wojsznarowicz, oficer prasowy Powiatowej Komendy Policji w Stargardzie. - Wyprzedzał, zajeżdżał drogę innym kierowcom.

Pościg za kierowcą peugeota zakończył się w Szczecinie - Płoni, gdzie na czerwonym świetle oczekiwały na zmianę świateł inne pojazdy. Doszło tam do zderzenia. Sprawca uszkodził m.in. policyjne bmw.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że uciekinier przewoził w aucie znaczną ilość narkotyków. Na miejscu prowadzone są policyjne czynności.

Droga jest zablokowana.

(w)

Fot. Stoją! Stargard

Komentarze

Polska PIS schodzi na psy
już nawet gangstera nie stać na mietka czy bmw ;)
2020-10-17 19:42:36
??? serio
pedżotem uciekał tyle km ?? a jak obwodnice kobylanki pokonał ?? czym oni go gonili ?? kijanką 1.6 :D ??? żenada
2020-10-17 19:41:45
czytelnik
czy Policja nie mogła zorganizować blokady na wjeździe do Szczecina na wysokości zjazdu na Zdunowo ? bardzo łatwo byłoby tam zatrzymać uciekiniera.
2020-10-17 13:24:01
2020-10-16 21:38:29
Wystarczy w opony i złamiesz mu paznokieć a odpowiadać będą policjanci za przekroczenie swoich uprawnień .Myśl
2020-10-16 21:43:54
Wystarczy
By w takich sytuacjach mieli Prawo strzelac.... w Opony !!!!
2020-10-16 21:38:29
Do @POszust z 20:43:32
Ty już jesteś nie do uratowania , zaślepiony PISem i dzieleniem społeczeństwa , a każda władza się zużywa i ty razem z obecnym nierządem trafisz tam gdzie wasze miejsce = ŚMIETNIK HISTORII, tylko , jak każdy z was nigdy nie przyznasz się ,że głosowałeś na tych nieudaczników ...
2020-10-16 21:28:51
@POszust
Można być niepełnosprawnym umysłowo ale nie trzeba się z tym obnosić!!!
2020-10-16 20:43:32
@POszust
Sam jesteś TULEJA płatny pachołku PIS z nadania Mateckiego ...
2020-10-16 20:14:03
POszust
mogli zabić dilera.bo teraz będą się z nim cackać.a sędzia typu tuleya zamiast wydać wyrok wysle pisma do UE na inny temat ,a tymczasem diler bedzie nie osądzony i bedzie móg dalej dilować
2020-10-16 18:51:16
2020-10-16 16:40:35
Dlatego trzeba policji dać prawo strzelania do bandytów.Policjant Krzysztof O skorzystał z tego prawa strzelania w dzielnicy Żydowce i został oskarżony tak kończy się strzelanie do bandytów .Bandyta w Polsce jest chroniony a ten co chce walczyć musi przegrać !
2020-10-16 17:28:32
BArt
Gdyby zabił dziecko na pasach czy chodniku? Dlatego trzeba policji dać prawo strzelania do bandytów.
2020-10-16 16:40:35