środa, 21 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Katował szczeniaka. Sąsiedzi zawiadomili policję

Katował szczeniaka. Sąsiedzi zawiadomili policję

Katował szczeniaka. Sąsiedzi zawiadomili policję
Data publikacji: 2020-09-24 14:43
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-25 20:47
Wywietleń: 1381 476561

Prężnie działająca na terenie Kołobrzegu fundacja Ogon do Góry, nie tylko pomaga bezdomnym zwierzętom, ale również podejmuje działania interwencyjne. Tak było w przypadku Nutki - szczeniaka, który był bity przez swojego właściciela.

Sąsiedzi mężczyzny zwrócili uwagę, że maltretowane jest zwierzę. Dochodziły do nich piski, które wskazywały na to, że piesek jest bity. Nie potrafili jednak dokładnie zlokalizować miejsca kaźni. W końcu skowyt szczeniaka dał się słyszeć z dworu. Mieszkańcy budynku zauważyli oprawcę kopiącego szczeniaka. Jak się szybko okazało, zwierzę było tak karcone, bo… zsiusiało się w domu.

Świadkowie zdarzenia natychmiast zawiadomili policję. Mężczyzna na wieść o rychłym pojawieniu się mundurowych porzucił psa i uciekł. Nutka trafiła do wolontariuszy fundacji Ogon do Góry. Postanowili oni zawiadomić oficjalnie organy ścigania o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez bestialskiego właściciela czworonoga. Piesek jest pokiereszowany.

Ma złamaną jedną z łap w dwóch miejscach. Weterynarz ujawnił także stare, zagojone już złamania. Wskazuje to na to, że psiak był bity od pierwszych dni życia. ©℗

(pw)

Fot. Fundacja Ogon do Góry

Komentarze

@Hejt Stop!
Nie naprężaj się tak, bo w nicku nie obowiązują zasady pisowni. Ja mogę napisać "róh hożuf" i co, zarzucisz mi nieznajomość języka polskiego?
2020-09-25 20:04:30
Kolejny prawy
Jak nie żonę to psa lub dzieciaka
2020-09-25 19:27:12
Cap kościelny
Kopał pieska, bo to "szatański pomiot"... No cóż-"katolicki kraj, katolickie obyczaje! p.s. Rydzyk ma się dobrze....dzięki Ziobrze....
2020-09-25 17:43:23
Dzięki dla sąsiadów
Wielkie dzięki dla ludzi, którzy zareagowali. Biedne maleństwo. Mam nadzieję, że kara dla tego drania będzie sprawiedliwa.
2020-09-24 20:05:25
Hejt Stop!
@Konfederat. A cytując starszego pana z muszką "jakieś logiczne argumenty czy tylko lewackie ujadanie"? Bo wypowiedź Sośnierza łatwo znaleźć w sieci. Swoją drogą chyba u was faktycznie dużo rusków się zalęgło skoro nie wiesz, że w języku polskim powinieneś nazywać się Konfederata nie konfederat.
2020-09-24 19:27:03
Piątka dla zwierząt
Już niedługo prężnie działająca na terenie Kołobrzegu fundacja Ogon do Góry nie będzie się musiała oglądać na wrażliwość sąsiadów, tylko będzie sama w towarzystwie stójkowego wchodzić do mieszkań i kontrolować "dobrostan" zwierząt, a w przypadku jakikolwiek wątpliwości rekwirować zwierzęta. Myślę też, że lotne patrole będą kontrolować długość smyczy i "dobrostan" na ulicach i w parkach. Wkrótce strach będzie mieć zwierzę w domu.
2020-09-24 17:46:02
konfederat
@hejt stop - nie rób z siebie większego błazna niż jesteś
2020-09-24 15:55:17
Hejt Stop!
Pewno jakiś wyborca Konfederacji. Wczoraj Sośnierz "pięknie" opisał co sądzi o zwierzętach. Polecam się zapoznać.
2020-09-24 15:02:05