Wtorek 07 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Kandydat szpeci przestrzeń publiczną?

Data publikacji: 2018-09-24 16:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:21
Kandydat szpeci przestrzeń publiczną?
Kandydaci do koszalińskiej rady: Błażej Papiernik i Jakub Kowalik z przewodnikami po Koszalinie i zdjęciem banera wyborczego kandydata PiS w pamiątkowej ramce. Przedmioty przekazane zostały do biura poselskiego Pawła Szefernakera. Fot. Wiesław Miller  

– Przypominamy, że kandyduje pan na prezydenta Koszalina, a nie Szczecina – tak w poniedziałek (24 września) Jakub Kowalik, kandydat do Rady Miejskiej Koszalina, apelował do Andrzeja Jakubowskiego, byłego kolegi z Platformy Obywatelskiej.

Koszalińskiemu samorządowcowi nie podoba się, że pretendent do prezydentury reklamuje się szeroko poza miastem, np. w Rymaniu, Nowogardzie i Szczecinie. Zaoferował, że aktyw PO pomoże Andrzejowi Jakubowskiemu rozwiesić plakaty w Koszalinie. Jednak banery wyborcze kandydata Prawa i Sprawiedliwości już wiszą w śródmieściu. To też budzi sprzeciw rywali politycznych. Ubiegający się o mandat radnego Błażej Papiernik przygotował zestaw przewodników po Koszalinie dla kandydata PiS, który na co dzień pracuje w Szczecinie.

– Po to, aby lepiej poznał miasto, które przez ostatnie lata się zmieniło – mówił.

Błażej Papiernik przypomniał też wyniki ankiety wśród koszalinian, którzy opowiedzieli się przeciwko reklamom w miejskiej przestrzeni publicznej, bo ją szpecą. Teraz banery wyborcze przy ulicy Zwycięstwa mają dowodzić, że zdania większości mieszkańców kandydaci z PiS-u nie respektują. ©℗

(m)

Fot. Wiesław Miller

Na zdjęciu: Kandydaci do koszalińskiej rady: Błażej Papiernik i Jakub Kowalik z przewodnikami po Koszalinie i zdjęciem banera wyborczego kandydata PiS w pamiątkowej ramce. Przedmioty przekazane zostały do biura poselskiego Pawła Szefernakera.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

piotr
2018-09-27 00:46:07
Jakubowski to pajac i tyle.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA