Środa 30 listopada 2022r. 
REKLAMA

Jaś walczy o życie

Data publikacji: 2020-12-03 16:58
Ostatnia aktualizacja: 2020-12-06 00:02
Jaś walczy o życie
 

Dziewięcioletni Jaś Stawicki z Wysokiej Kamieńskiej walczy z ostrą białaczkę limfoblastyczną. Sytuacja jest dramatyczna, szansą dla dziecka jest kosztowna terapia CAR-T cell, ratująca życie. Zbiórka pieniędzy trwa, brakuje jeszcze ponad 200 tysięcy złotych. Czas na zebranie potrzebnej kwoty mija 15 grudnia. Pomóżmy Jasiowi tej walce!

Zbiórka ruszyła 10 listopada br., jej cel to ok. 1 350 000 złotych. W pomoc Jasiowi włączyło się już bardzo wiele osób, ale wciąż potrzeba kolejnych. Każdy gest jest cenny! Szczecinianka Agnieszka Drewnowska na facebookowej licytacji przeznaczonej dla Jasia kupiła niedawno choinkę. Pieniądze, które przekazała, zostaną przeznaczone na terapię chłopca. Choinkę zaś pani Agnieszka zawiozła w czwartek do Kliniki Pediatrii Hemato-Onkologii i Gastroenterologii przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie, gdzie leczony jest Jaś i inne dzieci. Wybrała z lasu zielone drzewko, podarowała też na nie ledowe oświetlenie.

Zbiórka na leczenia Jasia Stawickiego

- Chciałam po prostu sprawić przyjemność małym pacjentom oddziału, ale także przypomnieć wszystkim, że Jaś wciąż potrzebuje naszej pomocy i że zbiórka pieniędzy dla niego na terapię ratującą życie trwa - mówi pani Agnieszka. - Do końca tej zbiórki pozostało niewiele czasu. Pomóżmy!

Więcej szczegółów o sytuacji Jasia i możliwości wpłat na leczenie na https://www.siepomaga.pl/waleczny-janek. Licytacje na Facebookowym profilu - Gang Jasia walczy z białaczką.

(gan)

Fot archiwum prywatne

Na zdjęciach: W pomoc Jasiowi włączyło się już bardzo wiele osób, ale wciąż potrzeba kolejnych. Każdy gest jest cenny!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Michał Jochimczyk
2020-12-06 00:00:58
Walcz

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA