czwartek, 12 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Jarmark na zamku w świątecznym klimacie

Jarmark na zamku w świątecznym klimacie [GALERIA]

Jarmark na zamku w świątecznym klimacie
Data publikacji: 2018-12-08 19:21
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:27
Wywietleń: 1562 365820

Zagroda reniferów Świętego Mikołaja, karuzela wenecka, fotobudka, słodkie warsztaty dla dzieci – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających na siódmym już Jarmarku Bożonarodzeniowym na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Świąteczny kiermasz rozpoczął się w sobotę o godz. 11. Na dziedzińcach Zamku Książąt Pomorskich rozstawione są stoiska w których można kupić m.in.: rękodzieło, produkty regionalne, ozdoby oraz upominki świąteczne. Szczecinianie oraz turyści mają szansę zobaczyć wyścig zaprzęgu reniferów oraz wziąć udział w konkursie na najdłuższy łańcuch choinkowy.

- Cieszę się, że jarmark organizowany jest również na Zamku – mówi pan Mariusz, który przyszedł z żoną i dziećmi. – Poczekamy jeszcze aż się ściemni, żeby zobaczyć iluminacje. Dzieci już wzięły udział w warsztatach z tworzenia lizaków, a my razem z żoną napiliśmy się grzanego wina.

Najmłodsi najchętniej kierują się w stronę zagrody reniferów Świętego Mikołaja. Przygotowano dla nich także konkursy i specjalne warsztaty z tworzenia ozdób świątecznych oraz lizaków. Dodatkowo aktorzy szczecińskich teatrów specjalnie dla nich czytają bajki. Natomiast dla miłośników robienia selfie przygotowano iluminacje świąteczną w postaci bombki świetlnej.

Jarmark zakończy się w niedzielę o godz. 19 koncertem kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Szczecinianie”. Organizatorem świątecznej imprezy jest Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie.

(KaNa)

Fot. Dariusz Gorajski

Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielka Parada Mikołajów

Nekrologi

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie