niedziela, 12 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Jarmark na zamku w świątecznym klimacie

Jarmark na zamku w świątecznym klimacie [GALERIA]

Jarmark na zamku w świątecznym klimacie
Data publikacji: 2018-12-08 19:21
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:27
Wywietleń: 1716 365820

Zagroda reniferów Świętego Mikołaja, karuzela wenecka, fotobudka, słodkie warsztaty dla dzieci – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających na siódmym już Jarmarku Bożonarodzeniowym na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Świąteczny kiermasz rozpoczął się w sobotę o godz. 11. Na dziedzińcach Zamku Książąt Pomorskich rozstawione są stoiska w których można kupić m.in.: rękodzieło, produkty regionalne, ozdoby oraz upominki świąteczne. Szczecinianie oraz turyści mają szansę zobaczyć wyścig zaprzęgu reniferów oraz wziąć udział w konkursie na najdłuższy łańcuch choinkowy.

- Cieszę się, że jarmark organizowany jest również na Zamku – mówi pan Mariusz, który przyszedł z żoną i dziećmi. – Poczekamy jeszcze aż się ściemni, żeby zobaczyć iluminacje. Dzieci już wzięły udział w warsztatach z tworzenia lizaków, a my razem z żoną napiliśmy się grzanego wina.

Najmłodsi najchętniej kierują się w stronę zagrody reniferów Świętego Mikołaja. Przygotowano dla nich także konkursy i specjalne warsztaty z tworzenia ozdób świątecznych oraz lizaków. Dodatkowo aktorzy szczecińskich teatrów specjalnie dla nich czytają bajki. Natomiast dla miłośników robienia selfie przygotowano iluminacje świąteczną w postaci bombki świetlnej.

Jarmark zakończy się w niedzielę o godz. 19 koncertem kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Szczecinianie”. Organizatorem świątecznej imprezy jest Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie.

(KaNa)

Fot. Dariusz Gorajski

Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie Jarmark na zamku w świątecznym klimacie

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie