Środa 25 maja 2022r. 
REKLAMA

Jarmark na Gumieńcach z dynią i wekami w tle

Data publikacji: 2016-10-08 06:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:17
Jarmark na Gumieńcach z dynią i wekami w tle
 

Gumieńce to dzielnica, w której nie ma czasu na nudę. Spotkania, ogród społeczny, wspólne treningi pod chmurką... To wciąż mało! W najbliższą niedzielę po raz pierwszy w Ogrodzie Społecznym nad jeziorkiem Słoneczmnym odbędzie się Gumieniecki Jarmark.

Podczas imprezy, którą zaplanowano w godz, 11-15 będzie można sprzedać lub zamienić każdą rzecz, która zalega nam w domu, piwnicy czy garażu. Dla wielu osób to także okazja, by za niewielką cenę nabyć coś, za czym nie mamy czasu biegać po sklepach i czego może już nie być w masowej sprzedaży.

Wydarzenie jest inicjatywą mieszkańców realizowaną przy współpracy z Radą Osiedla Gumieńce. W tym dniu zakończymy także projekt Ogrodu Społecznego - czytamy na profilu "Gumieńce" na Facebooku. - Po blisko trzech miesiącach przyszedł czas na zebranie plonów w Ogrodzie Społecznym. Rośliny na pewno znajdą nowych właścicieli. Ponadto Stowarzyszenie Dzieje Się! zaprasza chętnych - zarówno starszych jak i młodszych - do wspólnego wekowania. Głównym bohaterem robienia przetworów będzie dynia.

Podczas Gumienieckiego Jarmarku odbędzie się także zbiórka rzeczy dla kociąt i kotów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, które mieści się w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 247. Szczególnie potrzebna jest karma mokra i sucha dla małych kociąt, podkłady higieniczne, kocyki, zabawki oraz mleko dla kociąt butelkowych. Przyda się również mokra karma dla dorosłych kotów. 

Uczestnikiem Gumienieckiego Jarmarku może być każda osoba fizyczna, nie prowadząca działalności gospodarczej.  Udział w Gumienieckim Jarmarku jest bezpłatny. Organizator nie pobiera opłat od żadnej ze stron dokonywanych transakcji. Sprzedający we własnym zakresie zapewnia sobie stolik, koc lub inny rodzaj ekspozycji przedmiotów wystawionych na sprzedaż. Organizator nie odpowiada za stan faktyczny przedmiotów i ich pochodzenie. (t)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Mieszkancy
2016-10-08 20:04:57
Kiedy nastąpi blokada tirów ponad 2000 sztuk w ciągu doby przez ku Słońcu to jest degradacja naszych Gumieniec oraz najważniejszy nasz cel postanowiony w działaniu konkretnym mieszkańców .
Adam
2016-10-08 09:26:58
Zastanawiające, że żaden pismak sie pod tym nie podpisał... Na innych osiedlavch też są nawet lepsze festyny, ale jakoś Kurierowi daaaaaleko do tych osiedli. Pewnie żaden pismak tam nie mieszka....
sss
2016-10-08 08:55:57
Oj episkopat nie lubi takich uroczystosci na ktorych nie zarabia i nie formatuje glowy ciemnego luda.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA