Poniedziałek, 25 września 2023 r. 
9 szczecin
REKLAMA

Jarmark i zmiany

Data publikacji: 19 lipca 2016 r. 20:54
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:09
Jarmark i zmiany
 

Jarmark Jakubowy w Szczecinie rozpocznie się w czwartek, ale już od środy obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu w okolicach pl. Orła Białego i katedry. Nie części ulic będzie obowiązywać zakaz ruchu samochodów.

Od środy (od godz. 6) do niedzieli (godz. 23) auta nie będą mogły się poruszać po następujących ulicach: Grodzka na odcinku od Tkackiej do Kuśnierskiej, Staromłyńska na odcinku od Grodzkiej do Koński Kierat, pl. Orła Białego. W tych samych dniach i godzinach inaczej kursować będzie komunikacja miejska w tym regionie. 

Linia autobusowa 76 pojedzie objazdem od ul. Wyszyńskiego do Bramy Portowej, nawrót na pl. Żołnierza i dalej do tymczasowego przystanku na Bramie Portowej z pominięciem przystanków: „Tkacka’’ i „Grodzka’’. Zostaną uruchomione dodatkowe przystanki „Br. Portowa’’ (wspólny z liniami A,B,G,2,522,531,532) oraz przystanek ,„Brama Portowa’’ (przy kwiaciarkach), wspólny z liniami 62,75,81. Będzie to stacja końcowa dla linii 76.
Autobus nr 52 pojedzie objazdem od ul. Wyszyńskiego, Brama Portowa, al. Niepodległości z pominięciem przystanków „Tkacka’’ i „Grodzka’’. Zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek - „Brama Portowa’’ zlokalizowany na al. Niepodległości (na wysokości KFC) i będzie to stacja końcowa dla linii 52.

Do Szczecina wystawcy przyjadą już w czwartek. Od godz. 6 do 13 będą mieli czas na rozstawienie swoich stanowisk. W czwartek popołudniu zostaną one udostępnione zwiedzającym.

(sz)

Fot. Dariusz GORAJSKI (arch.)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA