Środa, 24 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Jarmark, choinka i zwierzaki. Mały gest - wielka sprawa

Data publikacji: 20 grudnia 2022 r. 13:00
Ostatnia aktualizacja: 20 grudnia 2022 r. 15:42
Jarmark, choinka i zwierzaki. Mały gest - wielka sprawa
„Ostatniego dnia Jarmarku będzie można zrobić prezent schroniskowym zwierzakom i zdobyć świąteczne drzewko!" - zapowiada Centrum Informacji Miasta. Fot. Anna Gniazdowska  

Choinka za paczkę karmy dla schroniskowych zwierzaków? To możliwe! Jednak wyłącznie na finał Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Jarmark zawładnął centrum Szczecina - od pl. Lotników aż po deptak pl. Żołnierza Polskiego. Świątecznym klimatem i bogatą ofertą stoisk przyciąga tłumy. Jednak potrwa tylko do czwartku - 22 grudnia. I to właśnie na ów finał jest zapowiadana akcja charytatywna na rzecz schroniskowych psiaków i kociaków.

- Jeżeli też stajecie przed wyborem: kupić choinkę czy zrobić dobry uczynek? Już nie musicie się trudzić! Wystarczy, że 22 grudnia przyniesiecie do nas karmę dla zwierząt, a w podzięce otrzymacie wspaniałego iglaka - zachęca Centrum Informacji Miasta.

Schroniskowym bezdomniakom przyda się zarówno karma mokra, jak i sucha - dla psów oraz kotów. Najważniejsze, żeby była dobrej jakości. Można ją przynosić w godz. 14-20. Warto jednak pamiętać, że jarmarkowa oferta wymiany karmy za choinki jest limitowana, czyli liczba choinek ograniczona. Lepiej więc nie zwlekać z prezentem dla schroniskowych psiaków i kociaków. ©℗

(an)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA