Piątek 27 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Jak promować projekt SBO zgodnie z regulaminem?

Data publikacji: 2020-11-22 16:27
Ostatnia aktualizacja: 2020-11-24 10:51
Jak promować projekt SBO zgodnie z regulaminem?
 

"Jak promować swój projekt SBO 2021 zgodnie z regulaminem?" - to tytuł szkoleniowego webinaru, jaki odbędzie się już w poniedziałek (23 listopada), w ramach Akademii Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.

W tym roku, ze względu na szczególne ograniczenia stanu epidemii, Akademia SBO przeniosła się w wirtualną przestrzeń. Wszystkie zaplanowane spotkania i szkolenia odbywają się zdalnie, na stronie: www.akademiasbo.szczecin.pl. Za jej pośrednictwem można się zapisać na wydarzenia czy umówić na konsultację projektu.

Tym razem będzie to webinar, skierowany głównie do liderek i liderów oraz współautorów projektów tegorocznego SBO.

- Podczas spotkania jeszcze raz przyjrzymy się regulaminowi Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, tym razem pod kątem działań promocyjnych. Omówione zostaną zapisy regulaminowe, odnoszące się do zasad prowadzenia kampanii promocyjnej i zachęcania mieszkańców do oddania głosu - przekazuje Centrum Informacji Miasta.

Bezpłatny webinar odbędzie się już w poniedziałek (23 listopada). Początek - godz. 18. Zapisy do udziału w nim są prowadzone na stronie Akademii SBO: https://www.akademiasbo.szczecin.pl/wydarzenia/webinaria

- Webinar poprowadzi Paulina Stok-Stocka - menadżerka projektów, fundraiserka, animatorka kultury. Jest wiceprezeską Stowarzyszenia Edukacyjno-Artystycznego „Oswajanie sztuki”, a też kluczową doradczynią w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie szczecińskim. Od ubiegłego roku jest też koordynatorką Akademii SBO - twierdzi Sylwia Cyza-Słomska z Centrum Informacji Miasta i dodaje: - Paulina Stok-Stocka ma wieloletnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków finansowych na realizację projektów kulturalnych oraz społecznych, a także ich koordynacji. Realizowała zarówno małe oddolne działania na bazie pracy wolontariackiej i w oparciu o własne zasoby rzeczowe, po projekty o wartości kilkuset tysięcy złotych., zarówno miękkie jak i inwestycyjne. Doradza podmiotom, organizacjom i grupom nieformalnym w przygotowaniu i realizacji projektów, w tym w opracowaniu strategii pozyskiwania funduszy i przygotowaniu wniosków.

Przypomnijmy, organizatorem Akademii SBO jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”.

(an)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Art
2020-11-24 09:59:39
Też rzucił mi się w oczy ten bełkot.Webinar,iwenty,hejt,dedykowane wycieraczki.Czy naprawdę język polski musi być zaśmiecany takim bełkotem.Czy to jakieś kompleksy,niedouczenie i brak oczytania,że nawet dziennikarze nie potrafią pisać w ojczystym języku?
Do ch.... Wacława
2020-11-23 00:07:39
Co to jest webinar? Czy to niedouczone pokolenie kciukowców nie może po ludzku pisać nie używając barbaryzmów? Mam dość tego bylejakiego języka w telewizji i gazetach.
Hejt Stop!
2020-11-22 19:32:31
W tym roku też zamienicie to co wygra jak Sedinę albo zrobicie to tak jak z przejściem podziemnym?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA