sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Jadłodzielnia zaprasza na spotkanie

Jadłodzielnia zaprasza na spotkanie

Jadłodzielnia zaprasza na spotkanie
Data publikacji: 2018-01-18 21:08
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 817 310143

Szczecińska Jadłodzielnia zaprasza w piątek 19 stycznia wszystkich zainteresowanych ideą niemarnowania żywności na spotkanie otwarte.

- To okazja, by zapoznać się z założeniami foosharingu oraz poznać działania i plany Jadłodzielni - zachęca Dorota Demska, jedna z wolontariuszek. - Z chęcią wysłuchamy również innych pomysłów na rozwijanie naszej inicjatywy. Jesteśmy otwarci na przyjęcie nowych aktywistów, zwłaszcza tak zwanych ratowników żywności, czyli osób dysponujących własnymi środkami transportu i odbierających żywność z wyznaczonych punktów. Być może ktoś chciałby otworzyć Jadłodzielnię, ale nie wie, jak się za to zabrać? Możemy wesprzeć swoim doświadczeniem. Bardzo chcielibyśmy również nawiązać współpracę z nowymi darczyńcami - zarówno firmami, jak i osobami prywatnymi.

Spotkanie odbędzie się dzięki uprzejmości Kooperatywy Łaźnia, w pomieszczeniu przy ul. Koński Kierat 14/15 w godzinach 17-19. Organizatorzy zapewniają poczęstunek oraz pozytywną i kreatywną atmosferę.

(gan)

Fot. Anna Gniazdowska

Komentarze

@Slowa Podziekowania...
To jest akcja ogólnoświatowa, pomysł dokładnie narodził się w Niemczech w 2012 r. W Polsce jest mnóstwo jadłodzielni. I oczywiście chwała Szczecinowi, że także ma takie miejsce i ogromne podziękowania dla ludzi, którym nie szkoda poświęcania własnego czasu i sił na pomaganie innym.
2018-01-19 08:17:56
niewiedza?
co to jest foosharing?
2018-01-19 02:05:07
Slowa Podziekowania...
Za piekna inicjatywe dla Ludzi biednych i niezaradnych... i warto to rowniez roz-pro-pa-go-wac na cala Polske !!
2018-01-18 23:51:19

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”