wtorek, 07 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Intercity na Dzień Dziecka

Intercity na Dzień Dziecka

Intercity na Dzień Dziecka
Data publikacji: 2019-05-31 17:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:41
Wywietleń: 832 393444

Tradycyjnie już najmłodsi pasażerowie w Dzień Dziecka będą mogli podróżować bezpłatnie pociągami PKP Intercity. 

Dzieci i młodzież będą mogli bezpłatnie podróżować 1 czerwca w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity - Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) oraz Twoich Linii Kolejowych (TLK). Dzieci poniżej 4 roku życia, mogą podróżować pociągami przewoźnika na podstawie biletu jednorazowego z ulgą 100%. Natomiast dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat wystarczy pobrać w kasie bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka. Bilety promocyjne dla najmłodszych są już dostępne

Podróżowanie 1 czerwca może być korzystne cenowo dla całej rodziny. PKP Intercity ma ofertę, dzięki której opiekunowie dzieci mogą liczyć na bilety tańsze o 30 proc. Aby skorzystać z Biletu Rodzinnego, wystarczy podróżować w grupie od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. roku życia.

Dzień Dziecka wypada w tym roku w sobotę, więc jest to świetna okazja do zaplanowania weekendowego wyjazdu. Dla tych, którzy w jego trakcie chcieliby odwiedzić kilka miast, doskonałym wyborem są bilety weekendowe. Umożliwiają one ich posiadaczowi wielokrotne przejazdy. Będą one ważne od godz.19 w piątek 31 maja do godz.6 w poniedziałek 3 czerwca. Cena Biletu weekendowego, w drugiej klasie, wynosi 81 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Natomiast z Biletem weekendowym MAX za 164 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów (EIP, EIC, IC i TLK).

(g)

Fot. PKP IC

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie