Czwartek, 22 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Intercity na Dzień Dziecka

Data publikacji: 31 maja 2019 r. 17:03
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:41
Intercity na Dzień Dziecka
 

Tradycyjnie już najmłodsi pasażerowie w Dzień Dziecka będą mogli podróżować bezpłatnie pociągami PKP Intercity. 

Dzieci i młodzież będą mogli bezpłatnie podróżować 1 czerwca w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity - Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) oraz Twoich Linii Kolejowych (TLK). Dzieci poniżej 4 roku życia, mogą podróżować pociągami przewoźnika na podstawie biletu jednorazowego z ulgą 100%. Natomiast dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat wystarczy pobrać w kasie bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka. Bilety promocyjne dla najmłodszych są już dostępne

Podróżowanie 1 czerwca może być korzystne cenowo dla całej rodziny. PKP Intercity ma ofertę, dzięki której opiekunowie dzieci mogą liczyć na bilety tańsze o 30 proc. Aby skorzystać z Biletu Rodzinnego, wystarczy podróżować w grupie od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. roku życia.

Dzień Dziecka wypada w tym roku w sobotę, więc jest to świetna okazja do zaplanowania weekendowego wyjazdu. Dla tych, którzy w jego trakcie chcieliby odwiedzić kilka miast, doskonałym wyborem są bilety weekendowe. Umożliwiają one ich posiadaczowi wielokrotne przejazdy. Będą one ważne od godz.19 w piątek 31 maja do godz.6 w poniedziałek 3 czerwca. Cena Biletu weekendowego, w drugiej klasie, wynosi 81 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Natomiast z Biletem weekendowym MAX za 164 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów (EIP, EIC, IC i TLK).

(g)

Fot. PKP IC

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA