Sobota, 10 czerwca 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Indywidualna licytacja mieszkań  

Data publikacji: 14 grudnia 2016 r. 10:06
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:23
Indywidualna licytacja mieszkań   
 

Siedem mieszkań położonych w kamienicy przy Deptaku Bogusława oferuje do sprzedaży szczeciński TBS Prawobrzeże. Właścicielem danego lokalu może zostać osoba, która w indywidualnych rokowaniach wylicytuje jego cenę.

- Osoby zainteresowanie nabyciem mieszkań powinny złożyć ofertę o udziale w rokowaniach. Termin negocjacji zostaje wyznaczony w ciągu trzech dni od złożenia wniosku. Rokowania dają każdemu możliwość indywidualnej negocjacji ceny mieszkania. Osoby, które zadeklarują cenę i zdecydują się na zakup mieszkania, przed podpisaniem umowy będą musiały wpłacić zadatek w wysokości 2,5 tys. zł - informuje Marcin Nieradka, rzecznik prasowy spółki.

Na sprzedaż TBSP wystawił mieszkania w kamienicy przy ul. Księcia Bogusława X 51. Są to lokale 2- i 3-pokojowe, położone na I, II, III piętrze o powierzchni użytkowej od 51,47 m 2 do 74,99 mkw. Stosowne anonse o poszukiwaniu chętnych wiszą w oknach odrestaurowanej elewacji frontowej budynku. Mieszkania przekazywane będą przyszłym nabywcom w standardzie deweloperskim (ściany wytynkowane, posadzki betonowe, drzwi wejściowe do mieszkań, stolarka okienna i parapety, instalacje elektryczna, grzewcza, gazowa, wodno-kanalizacyjna). A przyszli ich właściciele będą członkami wspólnoty mieszkaniowej.

Kamienica nr 51 została wybudowana na przełomie XIX i XX wieku, położona jest bezpośrednio przy Deptaku Bogusława przeszła gruntowny remont i zmodernizowana przy udziale środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013. 

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA