środa, 18 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Horror! Najazd na Niechorze!

Horror! Najazd na Niechorze!

Horror! Najazd na Niechorze!
Data publikacji: 2016-07-18 15:52
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:08
Wywietleń: 2863 144710

Kiepska pogoda spowodowała, że wypoczywający turyści w zachodniej części naszego wybrzeża (Dziwnów, Międzyzdroje i okolice) postanowili pojechać w poniedziałek do Niechorza - pod latarnię morską, gdzie atrakcji jest wiele, jak chociażby wystawa figur woskowych, klocki Lego albo też restauracje brazylijska czy też rybna. Droga dojazdowa od strony Rewala była zastawiona po obu stronach, a znalezienie miejsca na parkingu koło latarni graniczyło z cudem. 

* * *

5-kilometrowy odcinek trasy Pobierowo (stacja benzynowa) - Rogatki Rewala pokonałem w poniedziałek w „rekordowym” czasie 25 minut. W pewnej chwili chciałem „wsiąść” na kółko karetki pogotowia ratunkowego jadącej na sygnale, ale przecież nie jestem prezesem TVP by takie rzeczy robić. Ja nie mam immunitetu, jak Jacek Kurski.

Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI

Horror! Najazd na Niechorze! Horror! Najazd na Niechorze! Horror! Najazd na Niechorze! Horror! Najazd na Niechorze! Horror! Najazd na Niechorze!

Komentarze

Pytacz
Ja mam pytanie do red. MK. Ten krótki tekścik jest o tłumie turystów w Niechorzu. Jaki cel ma w nim wzmianka o Kurskim, jeżeli to nie ma nic wspólnego z tematem?
2016-07-19 19:36:51
Dobrze napisane Panie Redaktorze
Są równi i równiejsi (czytaj bezkarni) z PiSu
2016-07-19 13:16:12
Ciekawy do luśni
No przeczytałem. I dalej nie znajduję tego wyrażenia w tekście. Piszesz: "Nie przystoi nie znać znaczenia tego wyrażenia. Zwłaszcza redaktorowi "KS". Zatem pytam, w którym miejscu redaktor to wyrażenie użył i udowodnił, że nie zna jego znaczenia?
2016-07-19 09:49:16
@Ciekawy
"Nie rżnij głupa" (zapewne udasz, że nie wiesz, co to znaczy). Przeczytaj uważnie jeszcze raz, synonimem czego jest wyrażenie "wycieczka osobista". Jeżeli określenie "synonim", jest dla ciebie za trudne, zajrzyj do słownika. Bez odbioru.
2016-07-19 08:31:18
Korek
Niby głupiutki artykulik o zwykłym korku, ale pocisnąć politycznie to trzeba, bo przecież czytelnicy to lubią - tak jak rysunki naczelnego karykaturzysty :)
2016-07-19 07:40:25
Locals
Raczej po prostu ludziska ruszyli na następny turnus.Jechalem w przeciwnym kierunku niż ten korek i widziałem zapakowane po brzegi auta pełne ludzi z jakimiś dziwnym obledem w oczach...Wracałem z Kamienia pusciutka droga przez Świerzno i Ledzin.Nie rozumiem dlaczego wszyscy tloczyli się na wojewódzkiej 102.
2016-07-19 07:03:01
Ciekawy
A w którym momencie redaktor pisze o wycieczce osobistej? Wróć do tekstu i przeczytaj uważnie. Nic tam nie ma o wycieczce osobistej. Jest tylko napisane, że pan Kurski łamał przepisy i zasłonił się immunitetem, co trudno pochwalić. Czytaj uważnie, luśnio.
2016-07-18 23:36:30
@Ciekawy
Cytat: "Synonimy do wyrażenia „wycieczka osobista”: aluzja, docinek, insynuacja, przycinek, przymówka, przytyk, uszczypliwa uwaga, uszczypliwość, złośliwość, uszczypliwe słowo, złośliwa przymówka". Wybierz sobie, co ci pasuje. Nie przystoi nie znać znaczenia tego wyrażenia. Zwłaszcza redaktorowi "KS".
2016-07-18 21:26:59
czego oczekiwać
Od kwiatka staruszek już i jak zawsze nieobiektywny...
2016-07-18 20:31:50
Ciekawy
To wycieczka osobista, luśnio? Czy red Kwiatkowski jest kumplem reda Kurskiego? Partnerem? Szwagrem? Kolegą z boiska? Rajd pana Kurskiego za karetką, łamanie przepisów i zasłanianie się immunitetem to fakt. Mam nadzieję, że już tego nie robi i nie naraża innych ludzi na utratę zdrowia i życia. Niestety, zwykły obywatel nie może się zachowywać jak wysoki rangą członek partii, bo go policja nie poklepie życzliwie i nie będzie życzyła miłej dalszej jazdy wbrew przepisom za pojazdem uprzywilejowanym.
2016-07-18 19:54:16
Wachmistrz Kalita
Luśnia, ty młocie!!!
2016-07-18 19:46:21
luśnia
Jaki "redaktor", taka notatka. Wycieczki osobiste w wykonaniu Kwiatkowskiego nie powinny już nikogo dziwić. Dziwi tylko, że redakcja to toleruje.
2016-07-18 19:24:34
Obserwatorka
Są równi i równiejsi. Jacek Kurski może łamać prawo, bo stoi za nim partia, a M. Kwiatkowski nie, bo się nie zapisał. I tyle.
2016-07-18 16:53:58
obserwator