wtorek, 04 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Holiday Park na Łasztowni

Holiday Park na Łasztowni

Holiday Park na Łasztowni
Data publikacji: 2020-07-03 11:25
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-03 18:49
Wywietleń: 1480 462875

W piątek (3 lipca) startuje Holiday Park Szczecin „z największymi mobilnymi urządzeniami rozrywkowymi w Europie”. Strefa na bulwarach będzie się składać z wesołego miasteczka z m.in.: kołem młyńskim, 80-metrową karuzelą z huśtawkami łańcuchowymi czy karuzelą Jumbo Family.

Obok ma się pojawić strefa odpoczynku z elementami marynistycznymi, a także stoiska handlowe i gastronomiczne nawiązujące do morskiego charakteru miasta. Leopold Korytkowski, zastępca dyrektora ds. organizacji imprez miejskiej spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, podkreśla, że wesołe miasteczko ze strefą odpoczynku „pozwoli zagospodarować przestrzeń, którą mieszkańcy Szczecina lubią, ale miejscami jest ona parkingiem”.

Podczas Holiday Park Szczecin pojawią się także „nowoczesne punkty gastronomiczne o stylowej i drewnianej zabudowie”. W ofercie mają się znaleźć m.in.: bratwursty, hot-dogi, hamburgery, zapiekanki, churrosy, kołacze węgierskie, gofry, lody, gadżety i pamiątki. W strefie ma nie zabraknąć również przestrzeni dla szczecińskich przedsiębiorców, którzy za przysłowiową złotówkę będą mogli prowadzić swoją działalnością.

Holiday Park Szczecin czynny będzie do 30 sierpnia 2020 r. Oprócz niego w sezonie wakacyjnym nad Odrą czekać będą Floating Market oraz Miejska Strefa Letnia. Dodatkowo Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia wspólnie z innymi organizacjami przygotowała sporo atrakcji towarzyszących, „aby te osoby, które nie wyjadą na wakacje, mogły aktywnie spędzić czas w mieście”.

(KaNa)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

ale cyrk
ani to zdrowe "bratwursty, hot-dogi, hamburgery, zapiekanki..." ani bezpieczne ale może to wszystko na cześć prezydenta?
2020-07-03 18:33:53
Szacun Kurier
Wielki szacun i plus dla Kuriera i piszącego ten art.że słowem nie wspomniał o "dystansie społecznym" i panującej wyimaginowanej zarazie co to gęsto ścieli trupem.Takie oto komunikaty dzień w dzień non stop przy każdej możliwej okazji "władza" i przerażeni samorządowcy w poczuciu spełnienia obowiązku wciskają takie pełne grozy komunikaty-nam społeczeństwu.Zatem brawo,że wytrzymaliście ciśnienie i pominęliście ten aspekt.Może w wasze ślady podążą inni i w końcu uspokoją się i przestaną truć du..na każdym kroku o pseudo zarazie.
2020-07-03 16:54:02
Porzadek
Oby tylko ktos tam na biezaco sprzątał opakowania po jedzeniu i napojach bo poznym wieczorem często tam jest tak jak na śmietnisku
2020-07-03 15:44:43
?
Jakieś piwa regionalne będą ? czy nasze lokalne :Nowy Browar,Stara Komenda,Wyszak? Witnica,Połczyn Zdrój,Korab? Kołobrzeskie?
2020-07-03 12:07:04

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy powinno się uniemożliwić jazdę na deskorolkach na pl. Adamowicza w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie