wtorek, 20 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Hangarowa gotowa

Hangarowa gotowa

Hangarowa gotowa
Data publikacji: 2015-11-12 15:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:45
Wywietleń: 1286 37111

W piątkowe popołudnie udostępnione zostaną kierowcom wszystkie pasy ul. Hangarowej (nitka wjazdowa do miasta). Mimo to trzeba będzie jeszcze uważać - wykonawca gdzieniegdzie prowadzić ma prace porządkowe. Mogą one niestety spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.

Prace na ul. Hangarowej były prowadzone na całej długości ulicy, od skrzyżowania z ul. Gryfińską do krzyżówki z ul. Leszczynową. Remont polegał przede wszystkim na wymianie nawierzchni jezdni (przy okazji wzmocniono istniejącą konstrukcję drogi poprzez ułożenie pomiędzy warstwą ścieralną i warstwą wiążącą siatki węglowej i szklanej powlekanej asfaltem). Ulica nie została całkowicie zamknięta - roboty były prowadzone etapami. To wprawdzie umożliwiało mieszkańcom prawobrzeża dostanie się do centrum ale sprawiało im dużo kłopotu, bo w miarę postępu prac wciąż zmieniała się organizacja ruchu.

Rozpoczęty na początku października remont miał potrwać do 18 listopada. Jednak wykonawca, firma Eurovia, zakończyła go o tydzień wcześniej. Wszystkimi pasami ruchu można będzie jeździć już od godz. 17.

Wartość zamówienia - nieco ponad 3 mln zł.

(lw)

 

Na zdjęciu: Prace na ul. Hangarowej były prowadzone na całej długości ulicy.

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

czytelnik
Dobrze, że tym remontem zajmowała się firma Eurovia. Inwestycja zakończona przed terminem. Dlaczego ta właśnie firma nie przeprowadzała remontu torowiska na ulicy Gdańskiej, remont Niepodległości też już dawno byłby skończony, ech ... szkoda słów.
2015-11-13 08:08:54
fajansgrupa
wszystko ladnie ale pas zieleni na wysokosci PZU do polowy ziemia zebrana a druga polowa chyba poczeka na remont nityi wyjazdowej wygląda to tak jakby komuś zabrakło chęci lub rozumu ....
2015-11-12 14:33:26
SromotnikBezwstydny
" wykonawca, firma Eurovia, zakończyła go o tydzień wcześniej..." A ja myslałem,że to ta"prężna firma" ENERGOPOL tak się postarała... (chociaż razzzzzzz!) ... A to znów Wrocławianie...
2015-11-12 14:32:29

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie