Środa, 17 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Grupa Azoty Police i Pogoń z nową, dwuletnią umową

Data publikacji: 29 czerwca 2019 r. 14:57
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:44
Grupa Azoty Police i Pogoń z nową, dwuletnią umową
 

Grupa Azoty Police i Pogoń Szczecin podpisały nową umowę. Zgodnie z jej postanowieniami Grupa Azoty będzie Partnerem Głównym Klubu przez kolejne dwa lata. 

Informację ogłoszono podczas specjalnie zwołanego briefingu nieopodal Gniewina, gdzie obecnie przebywa na zgrupowaniu I zespół Pogoni Szczecin. Grupę Azoty Police podczas spotkania z mediami reprezentowali dr Wojciech Wardacki, prezes zarządu spółki oraz Tomasz Panas, wiceprezes. Ze strony Pogoni Szczecin dokument parafował prezes zarządu Jarosław Mroczek.

- Wsparcie tak silnego partnera pozwala nam w sposób strategiczny myśleć o rozwoju klubu - mówi prezes zarządu Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek. - Nowa umowa jest wyrazem zaufania dla tego, w jaki sposób pracujemy, ale też dużą odpowiedzialnością dla wszystkich, którzy tworzą ten klub. Chcemy, by Grupa Azoty była dumna z tego, że wspiera Pogoń Szczecin. 

- Spółki Grupy Azoty od lat wspierają wyróżniających się sportowców. Jesteśmy aktywnym uczestnikiem życia społecznego. Cieszę się, że mogliśmy dziś podpisać umowę, która daje Pogoni Szczecin niezbędną stabilizację i mocny fundament pod przyszłe sukcesy sportowe. Umowa motywuje klub do podnoszenia sobie poprzeczki i rozwoju, a Grupie Azoty Police oferuje doskonałe narzędzie marketingowe, wspierające cele biznesowe polickich zakładów – powiedział dr Wojciech Wardacki, prezes zarządu Grupy Azoty i Grupy Azoty Police.  

Wraz z wejściem w życie nowej umowy rozpocznie się już ósmy rok współpracy pomiędzy Pogonią i chemicznym gigantem. Zgodnie z zapisami zespół nadal będzie występował z logotypem „Grupa Azoty” w centralnym miejscu koszulek meczowych, a także spełni szereg powinności względem renomowanego Partnera. Będą to m.in. treści wyświetlane w trakcie meczów ligowych na bandach LED i telebimie oraz wiele innych aktywności promocyjnych. Logo partnera eksponowane będzie na klubowej odzieży, na oficjalnej stronie internetowej Pogoni Szczecin, czy w jej mediach społecznościowych. To oczywiście tylko wybrane i nieliczne ze świadczeń, które w trakcie umowy realizował będzie klub.  

Od sezonu 2012/13 Pogoń Szczecin nieprzerwanie rywalizuje w najwyższej klasie rozgrywkowej. W tym czasie nieustannie wspierana jest przez Grupę Azoty. Dzięki współpracy z tak silnym partnerem klub może cały czas rozwijać się i realizować swoje cele. Bez wydatnego wsparcia Partnera Głównego nie byłoby to możliwe. 

(k)

Na zdjęciu: Tak jak dotychczas piłkarze Pogoni będą grać z logo Grupy Azoty na koszulkach.

Fot. Ryszard PAKIESER

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

W sumie tak
2019-06-29 18:21:07
Ani jedni ani drudzy nie mogą się pochwalić większymi sukcesami, więc deal rozsądny.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA