niedziela, 22 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Groził i obrażał byłą żonę. Dzwonił ponad 2 tys. razy

Groził i obrażał byłą żonę. Dzwonił ponad 2 tys. razy

Groził i obrażał byłą żonę. Dzwonił ponad 2 tys. razy
Data publikacji: 2018-08-15 16:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:18
Wywietleń: 1965 343427

Groził i znieważał byłą żonę prawie nieustannie dzwoniąc do niej i codziennie nachodząc ja w mieszkaniu. Robił to nawet, gdy został mu postawiony zarzut uporczywego nękania i otrzymał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Jego działania przerwało dopiero umieszczenie go w areszcie. 

Z ustaleń śledztwa wynika, że podejrzany w październiku 2017 r. wyprowadził się z zajmowanego wspólnie z żoną mieszkania w Szczecinie. Już tego samego dnia zaczął telefonować do pokrzywdzonej grożąc jej spaleniem samochodu, dobijał się do drzwi mieszkania, wyzywał żonę. Pierwszego dnia podejrzany dzwonił do niej 60 razy. W sumie w ciągu trzech miesięcy wykonał do pokrzywdzonej ponad 2000 połączeń telefonicznych, dzwoniąc o rożnych porach dnia i nocy. Nieustannie groził jej pozbawieniem życia, znieważał, wyzywał ją obelżywymi słowami, wielokrotnie, niemalże codziennie nachodził pokrzywdzona w miejscu zamieszkania i próbował dostać się do środka kopiąc w drzwi.

Pomimo przedstawienia mu zarzutu uporczywego nękania i zastosowania zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią, mężczyzna kontynuował swoje działania uporczywie nękając pokrzywdzoną. W końcu został zatrzymany. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

Prokurator skierował teraz do sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie podejrzanemu o uporczywe nękanie żony. Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Wyjaśnił, że przychodził do miejsca zamieszkania żony i telefonował do niej, aby nawiązać kontakt z dziećmi. Mężczyzna w przeszłości nie był karany sądownie. Ustalono, że był poczytalny. Za popełniony czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(k)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Pytanie do...Ojciec
A jak Ty bys postapil.... gdy byla UTRUDNIALA i bez-Prawnie ZABRANIALA by Ci spotykanie i Twoich dzieci ?? No smialo opisz i to...
2018-08-20 00:02:59
Ojciec
NAWET JEŚLI CHIDZI O KONTAKT Z DZIEĆMI TO NIKT NUE MA PRAWA KIKOGO NACHODZIĆ W MIEJSCU ZAMIESZKANIA NAWET OJCIEC DZIECI I WYDZWANIAĆ PO 60 RAZY DZIENNIE A TYM BARDZIEJ W NOCY. TU NA PEWNO NIE CHODZI O DOBRO DZIECI TYLKO O TO ŻEBY DOKUCZYĆ BYŁEJ ŻONIE!!! ZNALAZŁ SIĘ TATUŚ ZASRANY JAKIŚ CHORY ŁEB.
2018-08-16 10:30:52
Szczecinianin
Pewnie matka utrudniała jemu kontakt z dziećmi! Dlaczego tym się nikt nie zajmie? Sądy orzekają na niekorzyść ojców i dzieci, a dzieci mają prawo do obojga rodziców - prawo, które matki regularnie bezkarnie łamią! Zająć się oszustwami kobiet - szczególnie w sprawach rozwodowych. Karać kobiety za pomówienia i składania fałszywych zeznań w Sądach, karać kobiety za kłamstwa!!!!!!!!!!!!!!!
2018-08-16 10:29:28
OOO
Az nie chce mi sie wierzyć - do aresztu ? Aż dziw że nie przeszedł tekst ,,robiłem to dla dziecka" , ,,bałem sie o dziecko" itp. i sprawa umorzona !! a potem to juz tylko kobieto jesli choc raz złozysz doniesienie/zawiadomienie czy jak to sie zwie i jesli jesteś na pensji państwowej - to małzonek zapewni ci utrzymanie na koszt państwa. Sprawa o falszywe oskarzenia + zwolnionko z pracy i odebranie dziecka zeby jeszcze alimnetami dobić byłą zone. A wszystko to pamietajmy DLA DOBRA DZIECKA.
2018-08-16 08:22:13
Lub inaczeju...
A jesli dzwonil... Tylko o spotykanie wlasnych dzieci - to powinien dzwonic i 4 000 razy !!!!
2018-08-15 21:42:19
A, A, A...tak po krotce
A, co bylo powodem ze dochodzilo czy doszlo do Rozwodu... tym bardziej ze sa dzieci ?? A, po wyprowadzeniu sie, mogl Facet CHOCIAZ spotykac swoje dzieci - czy juz Nie..?? A, jesli Nie - to dlaczego Nie...?? Istnieje tez takie powiedzenie: ze zadna "malpa" nie pusci sie jednej galezi - nim nie zlapie sie drugiej !! Mowiac krotko: Faceci za malo rozmawiaja ze Soba na takie tematy...dlatego sa Amatorami, natomiast Kobiety duzo wczesniej (i latami...) przygotowuja sie do Rozwodow i sa w tej materii "Specjalistkami" a tym bardziej jesli w "przygotowaniach" bierze rowniez udzial i Zony/Partnerki Mamusia czyli Tesciowa !!
2018-08-15 20:57:28

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Nękana promocjami
Pogoda
21
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie