niedziela, 18 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Groził i obrażał byłą żonę. Dzwonił ponad 2 tys. razy

Groził i obrażał byłą żonę. Dzwonił ponad 2 tys. razy

Groził i obrażał byłą żonę. Dzwonił ponad 2 tys. razy
Data publikacji: 2018-08-15 16:33
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-20 08:15
Wywietleń: 1632 343427

Groził i znieważał byłą żonę prawie nieustannie dzwoniąc do niej i codziennie nachodząc ja w mieszkaniu. Robił to nawet, gdy został mu postawiony zarzut uporczywego nękania i otrzymał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Jego działania przerwało dopiero umieszczenie go w areszcie. 

Z ustaleń śledztwa wynika, że podejrzany w październiku 2017 r. wyprowadził się z zajmowanego wspólnie z żoną mieszkania w Szczecinie. Już tego samego dnia zaczął telefonować do pokrzywdzonej grożąc jej spaleniem samochodu, dobijał się do drzwi mieszkania, wyzywał żonę. Pierwszego dnia podejrzany dzwonił do niej 60 razy. W sumie w ciągu trzech miesięcy wykonał do pokrzywdzonej ponad 2000 połączeń telefonicznych, dzwoniąc o rożnych porach dnia i nocy. Nieustannie groził jej pozbawieniem życia, znieważał, wyzywał ją obelżywymi słowami, wielokrotnie, niemalże codziennie nachodził pokrzywdzona w miejscu zamieszkania i próbował dostać się do środka kopiąc w drzwi.

Pomimo przedstawienia mu zarzutu uporczywego nękania i zastosowania zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią, mężczyzna kontynuował swoje działania uporczywie nękając pokrzywdzoną. W końcu został zatrzymany. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

Prokurator skierował teraz do sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie podejrzanemu o uporczywe nękanie żony. Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Wyjaśnił, że przychodził do miejsca zamieszkania żony i telefonował do niej, aby nawiązać kontakt z dziećmi. Mężczyzna w przeszłości nie był karany sądownie. Ustalono, że był poczytalny. Za popełniony czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(k)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Pytanie do...Ojciec
A jak Ty bys postapil.... gdy byla UTRUDNIALA i bez-Prawnie ZABRANIALA by Ci spotykanie i Twoich dzieci ?? No smialo opisz i to...
2018-08-20 00:02:59
Ojciec
NAWET JEŚLI CHIDZI O KONTAKT Z DZIEĆMI TO NIKT NUE MA PRAWA KIKOGO NACHODZIĆ W MIEJSCU ZAMIESZKANIA NAWET OJCIEC DZIECI I WYDZWANIAĆ PO 60 RAZY DZIENNIE A TYM BARDZIEJ W NOCY. TU NA PEWNO NIE CHODZI O DOBRO DZIECI TYLKO O TO ŻEBY DOKUCZYĆ BYŁEJ ŻONIE!!! ZNALAZŁ SIĘ TATUŚ ZASRANY JAKIŚ CHORY ŁEB.
2018-08-16 10:30:52
Szczecinianin
Pewnie matka utrudniała jemu kontakt z dziećmi! Dlaczego tym się nikt nie zajmie? Sądy orzekają na niekorzyść ojców i dzieci, a dzieci mają prawo do obojga rodziców - prawo, które matki regularnie bezkarnie łamią! Zająć się oszustwami kobiet - szczególnie w sprawach rozwodowych. Karać kobiety za pomówienia i składania fałszywych zeznań w Sądach, karać kobiety za kłamstwa!!!!!!!!!!!!!!!
2018-08-16 10:29:28
OOO
Az nie chce mi sie wierzyć - do aresztu ? Aż dziw że nie przeszedł tekst ,,robiłem to dla dziecka" , ,,bałem sie o dziecko" itp. i sprawa umorzona !! a potem to juz tylko kobieto jesli choc raz złozysz doniesienie/zawiadomienie czy jak to sie zwie i jesli jesteś na pensji państwowej - to małzonek zapewni ci utrzymanie na koszt państwa. Sprawa o falszywe oskarzenia + zwolnionko z pracy i odebranie dziecka zeby jeszcze alimnetami dobić byłą zone. A wszystko to pamietajmy DLA DOBRA DZIECKA.
2018-08-16 08:22:13
Lub inaczeju...
A jesli dzwonil... Tylko o spotykanie wlasnych dzieci - to powinien dzwonic i 4 000 razy !!!!
2018-08-15 21:42:19
A, A, A...tak po krotce
A, co bylo powodem ze dochodzilo czy doszlo do Rozwodu... tym bardziej ze sa dzieci ?? A, po wyprowadzeniu sie, mogl Facet CHOCIAZ spotykac swoje dzieci - czy juz Nie..?? A, jesli Nie - to dlaczego Nie...?? Istnieje tez takie powiedzenie: ze zadna "malpa" nie pusci sie jednej galezi - nim nie zlapie sie drugiej !! Mowiac krotko: Faceci za malo rozmawiaja ze Soba na takie tematy...dlatego sa Amatorami, natomiast Kobiety duzo wczesniej (i latami...) przygotowuja sie do Rozwodow i sa w tej materii "Specjalistkami" a tym bardziej jesli w "przygotowaniach" bierze rowniez udzial i Zony/Partnerki Mamusia czyli Tesciowa !!
2018-08-15 20:57:28