poniedziałek, 19 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Gratulacje dla 12-latka, który oddał na policję znalezione pieniądze

Gratulacje dla 12-latka, który oddał na policję znalezione pieniądze

Gratulacje dla 12-latka, który oddał na policję znalezione pieniądze
Data publikacji: 2018-11-07 13:55
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 12:09
Wywietleń: 1060 359858

Komendant Miejski Policji w Koszalinie mł. insp. Krzysztof Sieląg wraz z zastępcą w środę spotkali się z 12-latkiem i jego mamą. To właśnie Kamil niedawno znalazł znaczną kwotę pieniędzy, którą przekazał mundurowym. Były podziękowania i gratulacje.

W niedzielę 28 października w godzinach popołudniowych w rejonie al. Monte Cassino w Koszalinie Kamil znalazł znaczną kwotę pieniędzy. Chłopiec bez chwili namysłu poinformował o tym fakcie policję.

Komendant Miejski Policji w Koszalinie mł. insp. Krzysztof Sieląg wraz z Zastępcą pogratulował takiego zachowania Kamilowi. Powiedział też, że 12-latek swoim zachowaniem udowodnił, iż kieruje się w życiu takimi wartościami jak poczucie odpowiedzialności oraz wrażliwość na krzywdę innych. Były słowa uznania i list gratulacyjny.

(k)

Fot. policja

Gratulacje dla 12-latka, który oddał na policję znalezione pieniądze Gratulacje dla 12-latka, który oddał na policję znalezione pieniądze

Komentarze

Pyt. do... krzywego zwierciadla
A w Twoim domu... i Mama tez ??
2018-11-08 11:49:44
W krzywym zwierciadle
Chłopak oddał kasę a w domu czeka ojciec z pasem...
2018-11-08 10:49:36
A Gratulacjami, Dyplomami i Podziekowaniami ...
To mozna rowniez i "wytapetowac" nawet caly pokoj...! A mlodzi, zaczynajac swoje zycie... potrzebuja rowniez troche Finansow - gdyz za Dziekuje sie nic nie kupuje, chyba ze troche za "Bog Zaplac"... !!
2018-11-08 00:07:06
A chlopiec...
Powinien od Wlasciciela Pieniedzy, otrzymac 10 % od tej znalezionej Sumy... jako dobrowolne wynagrodzenie za Uczciwosc !!
2018-11-07 22:39:10
Czyzby we Lwowie...
W roku juz 2018-ym rzadzila jeszcze / "taka g.....a"/ czy to tylko wyjatek ?/!!
2018-11-07 22:28:17
Lwów
Policja przypomina o obowiązku wywieszenia flagi na obchody 100 lecia niepodległości.Każdy budynek bez biało-czerwonej flagi zostanie wyburzony z dniem następnym.
2018-11-07 21:10:00
Pies
W patrolu to policjanci powinni być w jednakowym umundurowaniu to na zdjęciu też.
2018-11-07 19:49:51
Alicja
Słowa uznania i gratulacje, a gdzie znaleźne? Jakoś chyba należy tych młodych ludzi uczyć, dawać przykład, zachęcać do dobrych czynów itp. a nie tylko uścisk dłoni. A tak w ogóle to brawo Młody
2018-11-07 15:13:31
!
BRAWO, rodzice mogą być dumni, że wychowują syna na porządnego człowieka. Wyrazy uznania!
2018-11-07 14:28:45
Wyspiarka
Wielkie brawa