sobota, 15 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Golas nad jeziorem Głębokim?

Golas nad jeziorem Głębokim?

Golas nad jeziorem Głębokim?
Data publikacji: 2017-07-06 17:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:40
Wywietleń: 2603 274175

W okolicach jeziora Głębokiego w Szczecinie są wzmożone patrole policyjne, bowiem funkcjonariusze otrzymali informację od dziennikarzy, jakoby nagi mężczyzna pojawiał się tam wieczorami.

Dotąd jednak policja nie otrzymała żadnego zgłoszenia od mieszkańców. Niepokojące sygnały można zgłaszać pod numerami - 112 i 997.

(M)

Fot. (arch.)

Komentarze

@20:06:13 - "Głębokiem". może i tak (sprawdzę).
Ułatwię Ci. Tu masz ze słownika PWN: „18.24.2. Jeśli nazwa własna składa się z dwu członów i człon drugi jest rzeczownikiem w dopełniaczu lub przymiotnikiem w mianowniku, oba człony pisze się wielką literą, np. Cieśnina Beringa, Góra Kościuszki, Morze Barentsa, Hala Gąsienicowa, Kanał Panamski, Przełęcz Dukielska, Puszcza Niepołomicka, Wyżyna Małopolska.” Piszemy zatem Jezioro Głębokie i jezioro Bajkał. Już rozumiesz? W przypadku Jeziora Głębokiego nazwa się składa z dwóch członów, a drugi to przymiotnik.
2017-07-07 19:16:05
20:06:13 - "Głębokiem". może i tak (sprawdzę). "jezioro" miałem na myśli zbiornik wodny.
.
2017-07-07 12:40:19
karmena
Opalony ten gościu czy lady białas?
2017-07-07 10:09:25
Sir-Herr-Bartosz.
Witam, Ja tam niemam nic do goscia, jak nikomu nic nie robi, to moim zdaniem niech sobie chodzi goly , zyje w Polsce przeciez w wolnym kraju. Pozdrawiam;Sir-Herr-Bartosz.
2017-07-06 22:20:31
yeti
Jak to, czyli przyjeżdża, na golasa, gość na Głębokie tramwajem i sobie chodzi? Gdzie jakieś zdjęcia, relacje świadków, przecież to może być kolejna miejska legenda.
2017-07-06 21:48:54
Do „może protestuje”
Nie powinno się pisać "nad jeziorem Głębokiem ", tylko: nad Jeziorem Głębokim. Sprawdź sobie w słowniku. Zrobiłeś dwa błędy. Jezioro w takim przypadku piszemy wielką literą. W przeciwieństwie do jeziora Miedwie np. Ale nie chce mi się tego tłumaczyć.
2017-07-06 20:06:13
Mira
Jest plaza naturystow. Wreszcie. To ide. 🙂
2017-07-06 18:39:54
nn
Czyli mamy swoją paskudę!
2017-07-06 18:34:19
Może protestuje w ten sposób, bo powinno się pisać "nad jeziorem Głębokiem "
Na wszelki wypadek - jedziemy do Zdrojów nie do Zdroji.
2017-07-06 17:55:35