Poniedziałek 28 listopada 2022r. 
REKLAMA

Godzina dla Szczecina

Data publikacji: 2016-10-19 15:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:18
Godzina dla Szczecina
 

Kolejna edycja akcji społecznej „Godzina dla Szczecina” odbędzie się już w ten weekend (21-23 października). Co tym razem wymyślą wolontariusze? - Możecie zrealizować każdy pomysł, który w dowolny sposób będzie łączył wasze działanie ze Szczecinem i jego mieszkańcami - zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia.

Po raz piąty Regionalne Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu Polites zaprasza wszystkich, którzy mają chęć zdziałać coś społecznie dobrego w naszym mieście. Aby wiąć udział w akcji "Godzina dla Szczecina" wystarczy: wymyślić fajną inicjatywę społeczną, zrealizować ją wolontarystycznie, zrobić zdjęcia z akcji, w tym co najmniej jedno z "Kurierem Szczecińskim" (wydanie weekendowe 21-23.10), a potem wysłać zdjęcia i krótką relację na adres: biuro@polites.org.pl do 26 października br. do godz. 12.

Głosowanie na facebooku na najciekaszą inicjatywę potrwa od 27 października do 4 listopada br. do godz. 12. Na zdobywców największej liczby lajków pod zdjęciami z akcji czeka możliwość wyboru nagrody o łącznej wartości 300 zł. Zwycięzców poznamy 7 listopada.

Akcję "Godzina dla Szczecina" wspierają: "Kurier Szczeciński", Columbus Coffee, FiKa, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Jump Szczecin - park trampolin, Las Sztuki, Stowarzyszenie Media Dizajn, INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Technopark Pomerania, Przepraszam Tworzę się. wszczecinie.tv, Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, Ziemniak i Spółka.

(gan)

Fot. Polites

Na zdjeciu: Ci wolonatriusze w ub. roku w ramach akcji chodzili przez godzinę po Parku Kasprowicza i rozdawali balony z pozytywnymi myślami. Celem działań było wywołanie uśmiechów i poprawienie humor napotkanym przechodniom.

 Film promujący akcje można obejrzeć na profilu Stowarzyszenia Polites na Facebooku.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA