sobota, 11 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Godzina dla Szczecina

Godzina dla Szczecina

Godzina dla Szczecina
Data publikacji: 2016-10-19 15:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:18
Wywietleń: 1010 162621

Kolejna edycja akcji społecznej „Godzina dla Szczecina” odbędzie się już w ten weekend (21-23 października). Co tym razem wymyślą wolontariusze? - Możecie zrealizować każdy pomysł, który w dowolny sposób będzie łączył wasze działanie ze Szczecinem i jego mieszkańcami - zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia.

Po raz piąty Regionalne Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu Polites zaprasza wszystkich, którzy mają chęć zdziałać coś społecznie dobrego w naszym mieście. Aby wiąć udział w akcji "Godzina dla Szczecina" wystarczy: wymyślić fajną inicjatywę społeczną, zrealizować ją wolontarystycznie, zrobić zdjęcia z akcji, w tym co najmniej jedno z "Kurierem Szczecińskim" (wydanie weekendowe 21-23.10), a potem wysłać zdjęcia i krótką relację na adres: biuro@polites.org.pl do 26 października br. do godz. 12.

Głosowanie na facebooku na najciekaszą inicjatywę potrwa od 27 października do 4 listopada br. do godz. 12. Na zdobywców największej liczby lajków pod zdjęciami z akcji czeka możliwość wyboru nagrody o łącznej wartości 300 zł. Zwycięzców poznamy 7 listopada.

Akcję "Godzina dla Szczecina" wspierają: "Kurier Szczeciński", Columbus Coffee, FiKa, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Jump Szczecin - park trampolin, Las Sztuki, Stowarzyszenie Media Dizajn, INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Technopark Pomerania, Przepraszam Tworzę się. wszczecinie.tv, Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, Ziemniak i Spółka.

(gan)

Fot. Polites

Na zdjeciu: Ci wolonatriusze w ub. roku w ramach akcji chodzili przez godzinę po Parku Kasprowicza i rozdawali balony z pozytywnymi myślami. Celem działań było wywołanie uśmiechów i poprawienie humor napotkanym przechodniom.

 Film promujący akcje można obejrzeć na profilu Stowarzyszenia Polites na Facebooku.

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie