poniedziałek, 19 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Geblewicz: Bardzo szanuję lekarzy, nie ulegajcie kłamstwom

Geblewicz: Bardzo szanuję lekarzy, nie ulegajcie kłamstwom

Geblewicz: Bardzo szanuję lekarzy, nie ulegajcie kłamstwom
Data publikacji: 2018-10-14 20:12
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-25 17:42
Wywietleń: 2865 356283
Marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz skomentował kolejne fragmenty nielegalnie podsłuchanych rozmów z jego udziałem opublikowane przez TVP Szczecin i Radio Szczecin: 

Dopiero teraz odsłuchałem kolejnych, zmanipulowanych materiałów TVPiS i RadiaPiS tym razem w sprawie w sprawie mojego rzekomego, obraźliwego stosunku do lekarzy. Oczywiście zdanie jest wyrwane z kontekstu, a materiał przycięty pod tezę. Więc wyjaśniam: mój zbulwersowany interlokutor w niewybrednych słowach wyrażał się o lekarzach, a radnych miejskich oskarżył, że chcą „pokazać swoje wyleniałe ryje” na użytek kampanii zamiast merytorycznie odnieść się do inwestycji firmy Echo Investment. Starałem się uspokoić rozmówcę, mówiąc, że to nie nasz język, żartując, że preferujemy „język miłości”. Kiedy zszedł na Łukasza Tyszlera - lekarza i samorządowca w jednym - szyderczo powiedziałem, zdanie którego sens był jednoznacznie prześmiewczy, wobec mojego rozmówcy, kalką z jego wypowiedzi, pastiszem. W takim właśnie kontekście padły moje słowa, co jednoznacznie słychać w tonie wyciętego zdania! Manipulacja to jedyne narzędzie, które pozostało PiSowcom, aby opluwać i zdyskredytować mnie osobiście - bo inaczej celu w postaci wygrania wyborów samorządowych nie są w stanie osiągnąć. Mówię jednoznacznie i tym razem bez sarkazmu: BARDZO szanuję i podziwiam LEKARZY! Nie ulegajcie Państwo manipulacjom TVPiS! Nie ulegajcie PiSowskim kłamstwom!”.

(as)
Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Jarun
Zacznijmy od tego, że urząd marszałkowski jest niepotrzebny. PiS jednak nie chce zlikwidować biurokratyczno-partyjnej instytucji - tylko ją przejąć, zawłaszczyć.
2018-10-15 18:03:56
Klementyna
Lekarzy trzeba szanować.
2018-10-15 17:12:06
jerz
Marszałek Geblewicz mówi: "nie ulegajcie kłamstwom'. Czy to znaczy, że to nie on powiedział o lekarzach, że to wyleniałe ryje ? Kto zatem kłamie ?
2018-10-15 12:42:41
@Jarun
Ale ty nie rządzisz i ludzi nie obchodzi twoja opinia, bo nie masz takiego wpływu na ich los jak marszałek województwa.
2018-10-15 12:31:28
Jarun
Geblewicz nie powiedział nic sensacyjnego, szkodliwego. A ujawnione nagrania to brudna kampania wyborcza PiS-u. Z jaką lubością odtwarzane są nagrania, w którym biznesmen po pijaku wygłasza swoje zdania. To jest chamstwo ujawniać prywatna rozmowę. Osobiście nie lubię tego "plejboja", ale go nie potępiam. PS. Gdyby mnie nagrano, co sądzę o politykach, aktorach, naukowcach, nauczycielach, internautach to bym z pudła nie wyszedł.
2018-10-15 11:30:54
konfiV
Małgorzata ma już 62 lata ?
2018-10-15 10:36:46
January
A swoi dziennikarze, a swoi ze środowisk akademickich , czyli ludzie z możliwościami manipulowania i indoktrynowania rzeszy obywateli to żaden problem? A organizowanie konkursów tak ,żeby "nazywało się,że był konkurs"? Dlaczego politycy zachowują się tak , jak gdyby nie widzieli,że ludzie to wszystko widzą?
2018-10-15 09:40:59
Cezarie
Czepiacie się MJW, za 62., a są przecież i w radzie i we wszystkich komisjach i diabli wiedzą w czym ludzie grubo po 70.Kandydują , chcą do 80., a może po prostu do samej śmierci rządzić wszystkim, a chyba uwierzyli nawet w swoją nieśmiertelność.
2018-10-15 09:14:01
Mohito
Nitraska pewnie odpala w piatek ;-)
2018-10-15 08:58:52
Tratoria
Ciekawe czy Nitrasa nagrali u Sowy w sprawie Galaxy
2018-10-15 08:42:26
Don
Ciekawe gdzie pójdzie do lekarza jak będzie potrzebował 😉? Fałszywy człowiek.
2018-10-15 08:14:38
GO,GO
Niestety, kiepska obrona.Wrogowie ją przygotowali?
2018-10-15 08:07:19
Horacy
Nitras coś dziwnie zamilkł w tym temacie?! Ciekawe czy widział się z Kwapiszem w sprawie Galaxy
2018-10-15 07:54:25
Maria
Czy ktoś wie czy Nitras był w restauracji Sowa i Przyjaciele?
2018-10-15 07:49:13
PiSradiotv...
...kłamcy jako i ich KLER!
2018-10-15 06:43:13
piter
Afera GAwłowskiego - melioracja nadzorowana przez Geblewicza Zapadający się Zamek - tu znów Geblewicz Galaxy i nagrania u Sowy - Geblewicz pełną Gębą W normalnym kraju gość już by siedział za kratkami, a nie startował w wyborach.
2018-10-15 02:04:21
Stachu ale nie Gawel
Oj portki się zatrzęsły, a może nie tylko zatrzęsły....Jak tam Panie Marszałku inwestycje w melioracji przez Pana nadzorowanej? To też sukces?
2018-10-14 23:44:19
@ :)
Przypomnij mi kiedy były ostatnie powszechne, demokratyczne wybory na sędziów? Jeśli wyborcom odpowiada Jacyna Witt mająca 62 lata to jest to ich wolny wybór - sędziów niestety nie możemy sobie wybierać w wolnych, powszechnych i przez to demokratycznych wyborach.
2018-10-14 23:31:47
Myśl
Ciekawe? Ostatnio panu Falencie złagodzono wyrok. To zapewne nie ma żadnego powiązania z 'pozyskaniem' przez rządową telewizję i takież radio kolejnych taśm z podsłuchami. Może są ogólnie dostępne? Selektywnie nagrywano tylko PO. Dobrych rzeczy na tych taśmach nie ma, to fakt, ale dobre nie byłyby chodliwe. To nagranie bardziej uderza w innych - tzw. bezpartyjnych, SLD, panią Jacynę-Witt itp. niż w pana Geblewicza, choć użył określeń obrzydliwych, jak twierdzi przedrzeźniając interlokutora.
2018-10-14 22:57:08
:)
MJW-62 LATA ! NA EMERYTURE !JAK SĘDZIOWIE ., http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/Jacyna-Witt-Malgorzata/b4022725cbfecb49157d5460962f9489.html
2018-10-14 21:46:29
Wyborca
Taa pewnie !koledzy z jednej po!
2018-10-14 21:40:30
Brawo Prawo i Sprawiedliwosc - i tak trzymac...
A temu Panu z Foto... Serdelecznie juz dziekujemy za dotychczasowa PO-stkomunistyczna PO-lityke w Szczecinie i odsylamy s-PO-wrotem... do Goleniowa - jak Pana tam jeszcze przyjma ?/!!
2018-10-14 21:27:20
TVPiS? Serio? :)))
"OLGIERD GEBLEWICZ: (...) Idziemy na konferencję, idziemy na konferencję prasową. I słuchaj. Pierwszy dziennikarz wstaje. Dzień dobry, witamy na konferencji prasowej. I on ten. Pierwsze pytanie, wstaje dziennikarz, zresztą podstawiony z naszej nowej zielonej telewizji, czyli TV3, TVP3, czyli regionalnej. Panie premierze, czy to tak? Wiem, co pan chce powiedzieć. I napier***a 40 minut to samo, co przed chwilą mówił. My na siebie, on 40 minut nawija dokładnie to samo, a dziennikarze wszyscy byli. Po czym wstaje... Po 40 minutach zgłasza się trzech redaktorów, a w tym momencie on mówi – szanowni państwo, niestety czas już naszej konferencji się. (...) (śmiech)"
2018-10-14 21:23:05
Krzychuuu... z 20:35:01
A Ty nie wstales Lewa noga - PO przebudzeniu sie na Strychu...??
2018-10-14 21:19:31
Baon
"Goebelsa" trochę na tych nagraniach poniosło 😃
2018-10-14 21:18:40
Ed
Oluś. Zapraszamy do szpitala. Zaopiekujemy się Tobą należycie „mordunio”.
2018-10-14 21:16:00
Mj
To czemu tak powiedziałeś. Oszust.
2018-10-14 21:15:43
Olek
Pinokio
2018-10-14 21:07:59
nnnnn
90% osob w tym kraju mozna by umoczyc jesli by ich nagrac jaki kraj tacy politycy i spoleczenstwo,a sa rozne imprezy.urodziny,fotki itd. jedna wielka sciema, a kto i gdzie to nagrywal i poco to zadzwoncie do wladimira putina, za 5 lat jak juz nie bedziemy w ue i nato ,nie bedzie demokracji,wolnosci,dobrobytu, to kogos bedzie interesowac ta sprawa? watpie ale juz bedzie za pozno ,winne sa sluzby ktore odpowiadaly za bezpieczenstwo wewnetrzne urzednikow wyzszego szczebla, ale jak wiadomo partia po po kolejnej wygranej zachowala na stanowisku szefa cba pana mariusza no to ma teraz skutki, smutne skutki ,tak sie konczy dobroc, wobec niby katolikow z drugiej strony, zenada
2018-10-14 21:03:08
Swetru
Panie Geblewicz pan po prostu kłamie a mieszkańców miasta, lekarzy, kupców ma w "głębokim poważaniu". Mam nadzieję , że wyborcy panu podziękują.
2018-10-14 20:58:48
greg
chciałbym w to wierzyć, naprawdę
2018-10-14 20:55:52
Głowa do góry
Panie Marszałku, nie mają nikogo równego Panu, dlatego wyciągają cokolwiek. Szkoda naszego czasu, Pańskie dokonania dla regionu są bardzo dobre, tego należy się trzymać.
2018-10-14 20:48:31
er
Jacy biedni. Wszystko przez PIS. Ich chamstwo, bezczelność, brzydka pogoda, tsunami i menopauza. Wszystko przez PIS. Wszechmocni jacyś.
2018-10-14 20:45:38
żenujący typ
Odejdź lokaju!
2018-10-14 20:44:34
krzychu
W pisdu z kaczorem i ojcem dyrektorem!
2018-10-14 20:35:01
hahaha
Pan marszałek(już niedługo) Geblewicz ma schizofrenię czy może jest tak bezczelny że chce wmówić ludziom że nie powiedział tego co powiedział? Skończą się wasze peowskie mafijne rządy w samorządzie to nie takie smaczki jak ten wypłyną. Skończy się lansowanie na bilbordach i plakatach za pieniądze podatników, wasze i waszych koalicjantów w gumofilcach. PiS jest m obce ideologicznie, ale specjalnie zagłosuję na nich do sejmiku żeby wyczyścić wasze machloje.
2018-10-14 20:28:27
Ja NIe
Nie wierzę panu