czwartek, 01 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Gdzie te flagi?

Gdzie te flagi?

Gdzie te flagi?
Data publikacji: 2015-12-24 12:34
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:49
Wywietleń: 1132 70729

- Dlaczego nie wszystkie pojazdy komunikacji miejskiej były udekorowane 11 listopada flagami RP ? - pyta radny Niburski z PiS. A jego partyjny kolega - wiceprezydent Szczecina odpowiada: miejskie autobusy były oflagowane w całości. Reszta nie, bo nie mają…uchwytów.

Miejskiego radnego PiS Rafała Niburskiego ostatniego dnia listopada zainteresował stan udekorowania Szczecina z okazji Święta Niepodległości. Dlatego zwrócił się do swego partyjnego kolegi - wiceprezydenta Szczecina Mariusza Kądziołki o informacje w tej sprawie.

- Dlaczego nie wszystkie pojazdy komunikacji miejskiej były udekorowane w tym dniu Flagami RP? Czy nie zasadnym byłoby wzorem innych miast dekorować głównie ulice miasta w tym dniu Flagami RP? - dociekał Niburski.

Wiceprezydent Kądziołka przygotował odpowiedzi na pytania dręczące radnego.

- Rzeczywiście nie wszystkie pojazdy były udekorowane flagami państwowymi. Dotyczy to jednak wyłącznie tych pojazdów, które nie są fabrycznie wyposażone w uchwyty do montażu flagi. Nie dotyczy to pojazdów spółek będących w 100 proc. własnością Gminy Miasta Szczecin, których tabor był w pełni oflagowany.

Propozycja udekorowania głównych ulic miasta w dniu 11 listopada jest interesująca. Jednak wymaga przeliczenia nakładów niezbędnych do poniesienia w związku z montażem dodatkowych uchwytów na flagi, zakupem flag czy samą dekoracją z wykorzystaniem podnośników wysokościowych - informuje wiceprezydent. ©℗

(dar)

Fot. (arch.)

Komentarze

Odyn
No tak na uchwyty i flagi nie ma. A na jakies G... co postawili na ulicy Jagiellonskiej za 200 000zl sie znalazlo? Lepiej postawic kolejna fontanne albo cos podobnego tam 10% to juz cos a na fladze sie tyle nie przytuli.
2015-12-24 22:04:11
olo29
PiS to i kaczego kału się czepi by był tylko pretekst do afery dobrze ze w szczecinie nie organizują rocznic kaczki , a ja 26 grudnia jem kaczke na obiadek
2015-12-24 15:00:31
hm..
Nie maja uchwytów - jasne? Panie z PiSu, słuchaj pan uważnie - w przyszłym roku na 11 listopada, jak w inne święta organizujesz pan bojówki pisowskie, z flagami itd, i oni mają całą dobę jeździć tymi autobusami co to tych uchwytów nie mają. Zrozumiał pan? No.. !
2015-12-24 12:25:38

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie