Wtorek, 27 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Gdzie te flagi?

Data publikacji: 24 grudnia 2015 r. 12:34
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:38
Gdzie te flagi?
 

- Dlaczego nie wszystkie pojazdy komunikacji miejskiej były udekorowane 11 listopada flagami RP ? - pyta radny Niburski z PiS. A jego partyjny kolega - wiceprezydent Szczecina odpowiada: miejskie autobusy były oflagowane w całości. Reszta nie, bo nie mają…uchwytów.

Miejskiego radnego PiS Rafała Niburskiego ostatniego dnia listopada zainteresował stan udekorowania Szczecina z okazji Święta Niepodległości. Dlatego zwrócił się do swego partyjnego kolegi - wiceprezydenta Szczecina Mariusza Kądziołki o informacje w tej sprawie.

- Dlaczego nie wszystkie pojazdy komunikacji miejskiej były udekorowane w tym dniu Flagami RP? Czy nie zasadnym byłoby wzorem innych miast dekorować głównie ulice miasta w tym dniu Flagami RP? - dociekał Niburski.

Wiceprezydent Kądziołka przygotował odpowiedzi na pytania dręczące radnego.

- Rzeczywiście nie wszystkie pojazdy były udekorowane flagami państwowymi. Dotyczy to jednak wyłącznie tych pojazdów, które nie są fabrycznie wyposażone w uchwyty do montażu flagi. Nie dotyczy to pojazdów spółek będących w 100 proc. własnością Gminy Miasta Szczecin, których tabor był w pełni oflagowany.

Propozycja udekorowania głównych ulic miasta w dniu 11 listopada jest interesująca. Jednak wymaga przeliczenia nakładów niezbędnych do poniesienia w związku z montażem dodatkowych uchwytów na flagi, zakupem flag czy samą dekoracją z wykorzystaniem podnośników wysokościowych - informuje wiceprezydent. ©℗

(dar)

Fot. (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Odyn
2015-12-24 22:04:11
No tak na uchwyty i flagi nie ma. A na jakies G... co postawili na ulicy Jagiellonskiej za 200 000zl sie znalazlo? Lepiej postawic kolejna fontanne albo cos podobnego tam 10% to juz cos a na fladze sie tyle nie przytuli.
olo29
2015-12-24 15:00:31
PiS to i kaczego kału się czepi by był tylko pretekst do afery dobrze ze w szczecinie nie organizują rocznic kaczki , a ja 26 grudnia jem kaczke na obiadek
hm..
2015-12-24 12:25:38
Nie maja uchwytów - jasne? Panie z PiSu, słuchaj pan uważnie - w przyszłym roku na 11 listopada, jak w inne święta organizujesz pan bojówki pisowskie, z flagami itd, i oni mają całą dobę jeździć tymi autobusami co to tych uchwytów nie mają. Zrozumiał pan? No.. !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA