sobota, 18 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Gdzie te flagi?

Gdzie te flagi?

Gdzie te flagi?
Data publikacji: 2015-12-24 12:34
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:49
Wywietleń: 932 70729

- Dlaczego nie wszystkie pojazdy komunikacji miejskiej były udekorowane 11 listopada flagami RP ? - pyta radny Niburski z PiS. A jego partyjny kolega - wiceprezydent Szczecina odpowiada: miejskie autobusy były oflagowane w całości. Reszta nie, bo nie mają…uchwytów.

Miejskiego radnego PiS Rafała Niburskiego ostatniego dnia listopada zainteresował stan udekorowania Szczecina z okazji Święta Niepodległości. Dlatego zwrócił się do swego partyjnego kolegi - wiceprezydenta Szczecina Mariusza Kądziołki o informacje w tej sprawie.

- Dlaczego nie wszystkie pojazdy komunikacji miejskiej były udekorowane w tym dniu Flagami RP? Czy nie zasadnym byłoby wzorem innych miast dekorować głównie ulice miasta w tym dniu Flagami RP? - dociekał Niburski.

Wiceprezydent Kądziołka przygotował odpowiedzi na pytania dręczące radnego.

- Rzeczywiście nie wszystkie pojazdy były udekorowane flagami państwowymi. Dotyczy to jednak wyłącznie tych pojazdów, które nie są fabrycznie wyposażone w uchwyty do montażu flagi. Nie dotyczy to pojazdów spółek będących w 100 proc. własnością Gminy Miasta Szczecin, których tabor był w pełni oflagowany.

Propozycja udekorowania głównych ulic miasta w dniu 11 listopada jest interesująca. Jednak wymaga przeliczenia nakładów niezbędnych do poniesienia w związku z montażem dodatkowych uchwytów na flagi, zakupem flag czy samą dekoracją z wykorzystaniem podnośników wysokościowych - informuje wiceprezydent. ©℗

(dar)

Fot. (arch.)

Komentarze

Odyn
No tak na uchwyty i flagi nie ma. A na jakies G... co postawili na ulicy Jagiellonskiej za 200 000zl sie znalazlo? Lepiej postawic kolejna fontanne albo cos podobnego tam 10% to juz cos a na fladze sie tyle nie przytuli.
2015-12-24 22:04:11
olo29
PiS to i kaczego kału się czepi by był tylko pretekst do afery dobrze ze w szczecinie nie organizują rocznic kaczki , a ja 26 grudnia jem kaczke na obiadek
2015-12-24 15:00:31
hm..
Nie maja uchwytów - jasne? Panie z PiSu, słuchaj pan uważnie - w przyszłym roku na 11 listopada, jak w inne święta organizujesz pan bojówki pisowskie, z flagami itd, i oni mają całą dobę jeździć tymi autobusami co to tych uchwytów nie mają. Zrozumiał pan? No.. !
2015-12-24 12:25:38

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie