sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Gawłowski w poniedziałek zrzeknie się immunitetu?

Gawłowski w poniedziałek zrzeknie się immunitetu?

Gawłowski w poniedziałek zrzeknie się immunitetu?
Data publikacji: 2018-01-21 13:41
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 1018 310497

W poniedziałek poseł PO Stanisław Gawłowski zrzeknie się chroniącego go immunitetu - dowiedziało się Radio ZET. Oświadczenie o zgodzie na poddanie się odpowiedzialności karnej Gawłowski ma wysłać do marszałka Sejmu pocztą.

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Prokuratury Krajowej w Szczecinie w grudniu poinformował, że zamierza postawić Stanisławowi Gawłowskiemu zarzuty popełnienia pięciu przestępstw, w tym trzech o charakterze korupcyjnym. W tym samym czasie na jego polecenie CBA przeszukało mieszkanie posła w Warszawie i jego dom w Koszalinie. Sprawa ma związek ze śledztwem w tzw. aferze melioracyjnej, które trwa od czerwca 2013 roku. Dotyczy ono nieprawidłowości przy realizacji co najmniej 105 inwestycji o wartości kilkuset milionów złotych, prowadzonych przez Zachodniopomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie. (k)

Fot. Robert STACHNIK (arch.)

Komentarze

,
Wystarczy spojrzeć.
2018-01-22 07:02:48
obserwator
niewiarygodne juz dowody zniszczyl teraz mozna go POpisscic
2018-01-22 05:25:38

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”