czwartek, 13 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Gawłowski na dwóch fotelach?

Gawłowski na dwóch fotelach?

Gawłowski na dwóch fotelach?
Data publikacji: 2016-02-03 18:16
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:01
Wywietleń: 751 115676

Jeśli Stanisław Gawłowski zostanie sekretarzem generalnym Platformy Obywatelskiej, to najprawdopodobniej pozostanie szefem partii na Pomorzu Zachodnim - mówią nieoficjalnie działacze PO.

A co mówi sam zainteresowany? Poseł Stanisław Gawłowski przypomina, że decyzję w sprawie wyboru sekretarza generalnego PO podejmie rada krajowa partii. Termin spotkania nie jest jeszcze znany, ale najprawdopodobniej będzie to jeszcze w lutym.

Czy jeśli poseł zostanie sekretarzem, to pozostanie przewodniczącym partii w naszym regionie (formalnie jest to dozwolone)?

- Jeśli przyjdzie na to czas, to będę tę sprawę rozważał - mówi Stanisław Gawłowski.

Teraz partia, zgodnie z wolą nowego lidera formacji Grzegorza Schetyny, przygotowuje się do wewnętrznego audytu. Sprawdzani będą członkowie pod względem aktywności i płacenia składek. W najbliższym czasie partia będzie się też angażować w ruchy obywatelskie, będzie m.in. wspierać ich działalność logistycznie.

A kiedy będą wybory w kołach Platformy i na kolejnych wyższych szczeblach w partii?

- Za dwa lata - mówi poseł Gawłowski. ©℗

(masz)

Komentarze

ExPO
Żenujące i zasranawiające jest to,że takiego pajaca niektóre media traktują jak jak poważnego polityka,
2016-02-04 19:11:36
silny
Nic z tego nie będzie,nie wiedzą co mają robić i tylko tyle.Już się nie podniosą.Byłem ich sympatykiem ,ale zawiedli mnie.
2016-02-04 14:00:04
zworki
szczecin czeka az pieknie pomiedzy stolkami wyladuje
2016-02-04 10:10:28
Noname
Czy platformersi nie widzą, że właśnie przez takich ludzi tracą poparcie?
2016-02-04 09:36:19
Juras
Ten człowiek to uosobienie wypoczwarzenia PO. Właśnie przez takich jak on PO upadła.
2016-02-04 08:46:49
Gratulacje.
Skąd tyle zazdrości w ludziach. Przecież pan Minister, chociaż zdymisjonowany, co prawda licencjat zrobił w wieku 32 lat i to na uczelni, która nie występuje w internecie, ale liczą się chęci. Szacunek za to. Należy zawsze obierać sobie wysokie cele w życiu.
2016-02-04 07:50:13
3-ci Fotel,
Rozumiem ze Gosciu ewentualnie moze zostac i 1-szym Sekretarzem... tak jak to bylo w Matczynym PZPR-e za Komuny ? A co do wolnych foteli, to ja mam jeszcze jeden wolny na strychu ktory tez moze sie przydac... jak Gosciu bedzie chcial siedziec i na 3 fotelach ? Lub w koncu bedzie mozna je PO-laczyc i zrobic z nich jedna dluzsza i szersza tj. bardzo wygodna PO-lityczna kanape ??
2016-02-03 23:47:06
kibic
Z dwóch foteli upadek będzie bardziej widowiskowy Panie Stachu