piątek, 05 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Gala pięknych dziewczyn

Gala pięknych dziewczyn

Gala pięknych dziewczyn
Data publikacji: 2017-09-08 21:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:49
Wywietleń: 2499 291373

Już w sobotę 9 września w Operze na Zamku odbędzie się finał pierwszej edycji wyborów Miss Nature Intercontinental. Pomysł, który narodził się w Szczecinie, łączy konkurs piękności z propagowaniem ekologii, ochrony przyrody oraz samego miasta i regionu.

Miss Nature Intercontinental to pomysł trzech szczecinianek – Małgorzaty Rożnieckiej-Ofman – byłej miss Model of the World 2000, a zarazem I Wicemiss Polonia 2000 i Miss International 200, Anny Siergiej, przedsiębiorcy z branży mody, oraz Ewy Milczarek – prawniczki pracującej naukowo na Uniwersytecie Szczecińskim.

– Chcemy połączyć piękne z pożytecznym. Miss Nature Intercontinental ma zwrócić uwagę na problemy ochrony środowiska, czystości wody i powietrza, emisji gazów, zanieczyszczenia podłoża, agresywnego i często bezmyślnego wydobycia i wykorzystania surowców naturalnych, zdrowego trybu życia, wpływu rozwoju przemysłu na człowieka. Konkurs piękności plus szeroka edukacja ekologiczna – wyjaśniała Ewa Milczarek.

Kilkanaście kandydatek do tytułu jest już od kilku dni w Szczecinie i aktywnie trenuje przed finałem. Ambasadorem Polski jest szczecinianka Anna Tarnowska – I Wicemiss Polonia 2007. Finał odbędzie się w sobotę 9 września w Operze na Zamku o godzinie 19. Galę poprowadzą Bartosz Jędrzejak, prezenter pogody z Dzień Dobry TVN, oraz Selena Du – chińska prezenterka telewizyjna i Miss International USA. Wstęp na finał – tylko na zaproszenia. Transmisja gali tylko w internecie – bo według organizatorów media społecznościowe to w tej chwili najpowszechniejsze kanały przekazu wśród młodych ludzi, do których konkurs ma dotrzeć.

Główną nagrodą w konkursie jest tytuł Miss Nature Intercontinental i 5 tys. dolarów. Przyznane też będą tytuły Miss Passion, Miss Floating Garden, Miss Perfect Smile. Nagrody dodatkowe dla uczestniczek to m.in. występ w międzynarodowej produkcji filmowej, biżuteria, tydzień nauki kite- i windsurfingu w Egipcie, kosmetyki. Jeden z gości gali w drodze losowania otrzyma sztabkę złota.

Ale wcześniej kandydatki do tytułu będzie można spotkać w kilku miejscach Szczecina.  W sobotę 9 września ok. godz. 13 pojawią się np. na zlocie szybkich łodzi motorowych w marinie na Wyspie Grodzkiej.

(dar)

Fot. Ryszard PAKIESER

Gala pięknych dziewczyn

Komentarze

Marian
Ladne te nasze Szczecinianki i dziewczyny z naszego wojewodztwa :) Poznaniak chyba zazdrosy :P
2017-09-09 20:29:58
Tak tylko pytam Poznaniaka cwaniaka
poznaniak a juz odnalezli info skad Kulczyk mial kase w 89r?? Czy wyjasniono czemu browar zostal sprzedany za zanizona kase?? Czy wyjasniono afere z autostrada i oddaniem pieniedzy przez koncern Kulczyka?? Czy wyjasniono powiazania bylego prezydenta RP z ramienia SLD i jego obecnego zatrudnienia w spolce Kulczuka zarejestrowanej na Cyprze i wynagrodzeniu 50tys zl/mies i nieodprowadzaniu podatkow do kraju?? Zajmij sie sciganiem afer w Poznaniu no chyba ze tylko tak piszesz z zazdrosci do pieknego Szczecina. :)
2017-09-09 20:21:04
Jas
Do:Poznaniak: rubryka płatnych ogłoszeń jest w innym miejscu ,przestań siać ferment.
2017-09-09 16:28:55
poznaniak
Znowu targowisko próżności i pustoty po szczecińsku.Na nic więcej Was nie stać. A pod waszym bokiem na Waszych oczach zniszczyliście i doprowadziliście na skraj upadku fabrykę wież wiatrowych ST3. W Poznaniu do niemożliwe. Takie imprezy jak Regaty czy pokazy piękności to ściema aby odwrócić uwagę mieszkańców Szczecina od bieżących problemów. Musicie się uczyć od nas gospodarności i dobrego zarządzania.No ale jeśli Wasze uczelnie ostatnie w polskich rankingach to nie dziwota.Taką macie elitę menadżerską.
2017-09-09 09:19:41
;)
Nie martw się, z pewnością doskonale znają tę destynację ;)
2017-09-09 08:36:53
Kite & windsurfing
A Ta czy Ci... ktorzy pojada na ten tygodniowy windsurfing do Egiptu, niech tylko Bardzo Uwazaja na Siebie i "drinki oraz posilki" ktore beda Im tam Serwowac...! By pozniej nie musieli "wyskakiwac przez okno"... jak ta mloda Polka - kilka tygodni temu... !!
2017-09-08 22:46:03

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy zagłosujesz w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie