piątek, 20 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Flirt w Szczecinie i Świnoujściu

Flirt w Szczecinie i Świnoujściu

Flirt w Szczecinie i Świnoujściu
Data publikacji: 2015-10-14 21:29
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 11:56
Wywietleń: 3328 28561

"W ramach wdrażania nowych pociągów w struktury" w Szczecinie i Świnoujściu będzie można w czwartek zobaczyć ED160, czyli nowoczesny pociąg Flirt3, wyprodukowany dla PKP Intercity przez konsorcjum Stadler-Newag. Od nowego rozkładu jazdy, który wchodzi w życie w grudniu br., po polskich torach kursować ma 20 takich składów - m.in. na trasie Szczecin-Łódź-Kraków.

O przyjeździe Flirta do Szczecina PKP IC oficjalnie nie informuje. "Kurier" dotarł jednak do rozkładu jazdy, z którego wynika, że prawdopodobnie nowoczesny skład wyruszy z Kutna, w Szczecinie pojawi się około południa. Następnie zostanie odstawiony na stację Szczecin Port Centralny, by o 14.07 ponownie z dworca Szczecin Główny wyruszyć do Świnoujścia. Tam przybędzie o 15.30, by w podróż powrotną do Szczecina wyruszyć o 19. W Szczecinie ma być o 20.25, a o 21.08 odjedzie do Kutna.

Komentarze

pimpek11
posli po rozum do glowy??? juz nie PENDOLINO????-SPRAWA DLA PROKURATORA-jaka cena tego skladu ma sie do PENDOLINO czy ktos w KURIERZE SZCZECINSKIM -moze mi porownac czy to moze SCISLE TAJNE!!!!
2015-10-16 11:42:17
oczekujacy
Jest 15:20 a pociąg nie wyjechał jeszcze ze Szczecina:( powinien być już pod Świnoujściem....
2015-10-15 13:22:09
do 'janek" - Przepraszam, po stokroć przepraszam.
Cieszę się, jestem dumny.
2015-10-15 10:16:00
Maszynista
Ach, te nowe ciapongi....
2015-10-15 09:06:11
janek
Newag pochodzi z Nowego Sącza i produkuje tam pociągi, więc nie mam pojęcia skąd te zarzuty, że nie polska produkcja? :P
2015-10-15 07:10:10
Andrzej
Ohhh, to epokowa wiadomość, pociąg przejedzie przez Szczecin! Czy przywita go kwiatami dziatwa szkolna i działacze PO?
2015-10-15 05:57:29
Znowu nie polska produkcja ??
.
2015-10-15 05:21:03