środa, 03 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Finałowy „Bieg po cztery koła”

Finałowy „Bieg po cztery koła” [GALERIA]

Finałowy „Bieg po cztery koła”
Data publikacji: 2019-10-19 17:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-19 17:02
Wywietleń: 898 423280

„Bieg po 4 koła" - pod tym hasłem TOZ organizuje cykl wydarzeń o charakterze charytatywnym. To nietypowa zbiórka funduszy na niezbędny środek transportu, który pozwoli dotrzeć do tysięcy zwierząt w potrzebie i je uratować. Finał odbył się w sobotę (19 października).

Zbiórka ruszyła w czerwcu 2019 r. wraz z pierwszym biegiem. Następne odbywały się co miesiąc. Finał odbył się w sobotę. Jednak na koncie charytatywnej zbiórki jest dopiero 48 tysięcy złotych z 80 tysięcy, które na ów szczytny cel są niezbędne. Tymczasem potrzeba posiadania TOZ-obusa jest jeszcze bardziej pilna. Dotychczasowe auto nie nawało się już do użytku i zostało sprzedane. Patrol interwencyjny TOZ w codziennych działaniach korzysta więc z doraźnie użyczonego samochodu prywatnego. Jest on niewielki, więc pozwala na przewiezienie tylko jednego psa lub ewentualnie transporterka z dachowcem. Nie ma mowy o pomocy w wyłapywaniu większej liczby kotów np. do sterylizacji, bowiem bagażnik auta nie pomieści nawet standardowej klatki.

 

„Bieg po 4 koła" - wspomagający zakup pojazdu - odbył się na dystansach 2 lub 5 km. Pokonać go można było w dowolnym stylu: nie tylko sprincie, ale też marszobiegu, z kijkami nordic walking, z dziećmi w wózku i bez, a także z psimi pupilami. Tych w sobotę nie zabrakło. Wpisowe z biegu zasili konto zbiórki nowego TOZ-obusa.

(an)

Fot. Marta Teszner

Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła”

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie