wtorek, 11 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > E-czytnik i taki myk

E-czytnik i taki myk

E-czytnik i taki myk
Data publikacji: 2016-04-28 06:50
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:04
Wywietleń: 1676 131295

Orientuj się! Kto kpi? Kto o drogę pyta? Jak widać na załączonym obrazku, ten skład „dziewiątki” zatrzymał się nieopatrznie na przystanku „Zajezdnia Pogodno”, jadąc do pętli „Głębokie”.

Hiszpański bubel w szczecińskiej komunikacji miejskiej nie daje o sobie zapomnieć. Oto kolejny z e-przykładów niepełnosprawności centralnego systemu zarządzania nią, który kosztował nas ponad 54 mln zł. Pogratulować!!! Polecamy równie głębokiej refleksji w szczecińskim Zarządzie Dróg i Transportu Miejskiego! ©℗

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

 

 

 

Komentarze

zditm
Kolesie Joachima B. dobrze się ustawili w ZDiTM.
2016-04-28 11:06:17
xav
@hmm, korzystając z SKA (e Portmonetka) przykładając Kartę do Czytnika, pobierane są środki z konta na całą długość trasy, opłata jest wyrównywana na podstawie zliczenia od momentu rozpoczęcia podróży - przystanek startowy do opuszczenia pojazdu - przystanek końcowy i ponownego przyłożenia Karty. Jeżeli jest przystanek Potulicka (a nie docelowo Zaj. Pogodno) a wysiądziemy na Goplanie, to system nie policzy nam 15 minut = 2 zł tylko np 30 minut = 3 zł. Ot taki drobny szkopuł :(
2016-04-28 10:49:32
JJ
A w rozkładzie "9" w kierunku Głębokie nie ma przystanku Zajezdnia Pogodno??!!! Kasownik wyświetla rozkład i przystanki prawidłowo!! Faktycznie skandal!!!
2016-04-28 08:54:11
Gość
Przystanek „Zajezdnia Pogodno” jest właśnie na trasie w kierunku Głębokiego. Na zdjęciu wyświetlana jest nazwa przystanku "Potulicka", który jest początkowym przystankiem linii 9 w kierunku Głebokiego. O co więc chodzi autorowi?
2016-04-28 08:48:48
zz
ostatnio w tramwaju linii 7 pokazywał jakąś linię autobusową
2016-04-28 08:39:29
gość
Na zdjęciu jest jak byk - POTULICKA. Idź pan do lekarza - tego od oczu :-D
2016-04-28 08:38:45
gość
A może tak zapytać ministerstwo, dlaczego jeszcz nie cofnęło unijnych pieniędzy na tego bubla?
2016-04-28 08:16:31
hmm
Może ślepy jestem ale tam jest napisane "Potulicka"