poniedziałek, 14 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Dziwne stworzenie w Dziwnie

Dziwne stworzenie w Dziwnie

Dziwne stworzenie w Dziwnie
Data publikacji: 2019-04-26 19:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:38
Wywietleń: 1945 387951

Straż Graniczna na swoim oficjalnym profilu na portalu społecznościowym Twitter zamieściła w piątek (26 kwietnia) informację o nietypowym znalezisku pograniczników ze Świnoujścia. Chodzi o skorupiaka, który wpadł w nielegalne sieci.

„Dziwne stworzenia w tej Dziwnie. Tego osobnika w nieoznakowanych sieciach i pułapkach na ryby znaleźli funkcjonariusze SG ze Świnoujścia. 400-metrowe siatki i 10 sztuk mieroży trafi do administracji morskiej. Skorupiaka wypuszczono” – czytamy na Twitterowym profilu SG.

(isz)

Fot. Straż Graniczna/Twitter

Dziwne stworzenie w Dziwnie

Komentarze

Ty poniżej, masz rację, tylko nie wiadomo
skąd ten poniższy "nadaje". W Niemczech ponad połowa tych "wpuszczonych" nie umie jeszcze posługiwać się w j. niemieckim co umożliwia "pośredniakom" wysyłać do najprostrzej pracy jako np. zamiatacze ulic....Ci wpuszczeni "niechcom i nie muszom" - demokracja liberalna.
2019-04-27 10:28:20
Ty poniżej, masz rację, tylko nie wiadomo, jak ciebie wpuszczono do UE?
Taki osobnik jak ty w UE to prawdziwie inwazyjne zagrożenie. No chyba, że w grę wchodziło samozapylenie.
2019-04-26 23:45:19
@Dlaczego wypuszczono?
Ponieważ jak uczy doświadczenie straż graniczna w Unii Europejskiej trudni się głównie wpuszczaniem gatunków inwazyjnych, a nie ochroną przed nimi.
2019-04-26 23:24:28
@Dlaczego wypuszczono
Masz rację !A autor art. mógłby zadać sobie trochę trudu - wyjaśnić i skomentować. Chyba ,że aaa . teraz taka powierzchowność inf. to norma .
2019-04-26 23:17:37
Dlaczego wypuszczono?
To może być gatunek inwazyjny, grożący lokalnym gatunkom... dlaczego SG nie konsultuje się w takich sprawach choćby z wyspecjalizowanymi ośrodkami uniwersyteckimi zajmującymi się fauną żyjącą w naszych wodach?
2019-04-26 22:00:57
Quistorp
Jaki miły, apetyczny! Mniammm!
2019-04-26 21:30:01