Środa 07 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Dzielnicowa wyróżniona przez ministra

Data publikacji: 2016-09-16 11:55
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:15
Dzielnicowa wyróżniona przez ministra
Na zdjęciu: sierż. sztab. Iwona Ordak (w środku) wraz z policjantami, którzy odebrali wyróżnienia od ministra Błaszczaka. Fot. arch. policji  

Sierż. sztab. Iwona Ordak z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie została wyróżniona wraz z innymi siedmioma dzielnicowymi z całego kraju, którzy podejmowali niebezpieczne interwencje w czasie wolnym od służby.

Policjantka miesiąc temu po służbie zauważyła, że w jej blok ukrywa się znany jej mieszkaniec gminy Malechowo. Kiedy zeszła do niego, mężczyzna nie rozpoznał jej. Opowiedział za to, że przed chwilą zasnął kierując samochodem, uderzył w drzewo i chowa się teraz przed policją. W tym momencie kobieta wyciągnęła służbową legitymację i zatrzymała go. Jak się okazało 40-letni sprawca wypadku był pijany, a dodatkowo ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, gdyż mial do odsiedzenia 1 rok i 8 miesięcy w więzieniu. 

- Kobieta zachowała się w profesjonalny sposób, a przy tym nie zabrakło jej sprytu. Zatrzymany przez nią mężczyzna trafił do więzienia za wcześniejsze konflikty z prawem, oprócz tego odpowie z kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie przez to zdarzenia w ruchu drogowym - informuje podkom. Mirosława Rudzińska.
(k)

 

Na zdjęciu: sierż. sztab. Iwona Ordak (w środku) wraz z policjantami, którzy odebrali wyróżnienia od ministra Błaszczaka.

Fot. arch. policji

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA