niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dwulatek chodził sam ulicami

Dwulatek chodził sam ulicami

Dwulatek chodził sam ulicami
Data publikacji: 2016-06-16 11:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:06
Wywietleń: 1915 139412

Dwulatek chodził samotnie ulicami Świnoujścia. Sprawą zainteresowali się przechodnie. Mieszkanka kurortu zaopiekowała się malcem. Na miejsce przyjechała policja. Okazało się, że mały świnoujścianin nie został przypilnowany w punkcie przedszkolnym.

Do wydarzenia doszło przy ul. Piastowskiej na lewobrzeżu Świnoujścia w środę (15 czerwca) po g. 10. Mieszkańcy zwrócili uwagę na dwuletniego chłopca, który błąkał się po ulicy. Maluchem zaopiekowała się kobieta. Powiadomiono policję.

– Interweniowaliśmy przy ul. Piastowskiej. Przechodnie zwrócili uwagę na małe dziecko, które chodziło po ulicy bez żadnej opieki. Szczęśliwie malec nie wpadł po auto i nie stało się mu nic złego. Jest cały i zdrowy. Zaopiekowała się nim kobieta, która następnie przekazała go funkcjonariuszom – opisuje zdarzenie st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Dziecko nie potrafiło powiedzieć gdzie mieszka i jak się nazywa. Policjanci ustalili tożsamość małego świnoujścianina. Okazało się, że dziecko opuściło punkt przedszkolny. O sprawie zostali powiadomieni rodzice, którzy przebywali w tym czasie w pracy. Jak doszło do tego, że dziecko znalazło się samo, bez opieki pracowników placówki na ulicy?

– Będzie to ustalane przez policję – zapewnia B. Olszewska. ©℗

BaT

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

Komentarze

Mario
A w Szczecinie myslicie ze nie bylo takich spraw? Jako rodzic moge powiedziec iz 3ka dzieci ostatnio wyszla z terenu przedszkola bo postanowily zobaczyc co jest za plotem. Czy myslicie ze jak sa 2 przedszkolanki to sa w stanie upilnowac 30cioro dzieci? Moze jak by bylo ich wiecej to moze daly by rade ale wtedy wszyscy byscie pisali ze co za ceny w tym przedszkolu. A druga sprawa to brak panstwowych przedszkoli bo zostaly budynki posprzedawane (przynajmniej w Szczecinie) Dobrze ze dziecku sie nic nie stalo ale przed wyrokami sie powstrzymajcie i zostawcie wyjasnienie Policji!
2016-06-17 04:47:49
Bystry 3 - latek,
Na poczatek wypowiem sie krotko: alibo amatorskie zabezpieczenia drzwi i furtek lub za malo Personelu czy za dlugie plotkowania...gdzie o ewentualnej dziurze w plocie kuz nie wspomne ? ? ? ?
2016-06-17 01:07:28
do: gogo
Gdyby dotyczyło to Twojego dziecka to inaczej byś śpiewał. Ale sądząc po wpisie, widać, że pisał to pracownik przedszkola hah.
2016-06-16 13:39:23
gogo
Ta, dla niektórych to najlepiej spalić na stosie przedszkolankę, a dyrektorkę publicznie wypatroszyć na środku rynku... Jak za świętej inkwizycji... a i jeszcze utopić konserwatora, bo pewnie specjalnie zamki popsuł w drzwiach... żenada, "prokuratorzy" się znaleźli...
2016-06-16 12:42:29
@
Jaka wtopa. Rośnie na kolejny podróżnik. Może jakiś sponsor zainteresował by się tym młodzieńcem ?
2016-06-16 12:17:17
Jo
Ładna wtopa przedszkolanek - poleci czyjaś głowa... Dobrze, że nic się nie stało maluchowi.
2016-06-16 12:01:05
Praca
Jeżeli chodzi o to przedszkole, które jest przy ul. Piastowskiej w Świnoujściu, to przecież na swojej stronie internetowej piszą jasno: "Jesteśmy otwartym przedszkolem" - wszystko jasne. Oczywiście skończy się naganą i wyrzuceniem z pracy jakiejś przedszkolanki, zamiast likwidacji całej placówki i dożywotniego zakazu pracy z dziećmi dla szefostwa.
2016-06-16 11:53:05

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie