Poniedziałek, 20 maja 2024 r. 
REKLAMA

Dwulatek chodził sam ulicami

Data publikacji: 16 czerwca 2016 r. 11:46
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:06
Dwulatek chodził sam ulicami
Fot. Robert Wojciechowski (arch.)  

Dwulatek chodził samotnie ulicami Świnoujścia. Sprawą zainteresowali się przechodnie. Mieszkanka kurortu zaopiekowała się malcem. Na miejsce przyjechała policja. Okazało się, że mały świnoujścianin nie został przypilnowany w punkcie przedszkolnym.

Do wydarzenia doszło przy ul. Piastowskiej na lewobrzeżu Świnoujścia w środę (15 czerwca) po g. 10. Mieszkańcy zwrócili uwagę na dwuletniego chłopca, który błąkał się po ulicy. Maluchem zaopiekowała się kobieta. Powiadomiono policję.

– Interweniowaliśmy przy ul. Piastowskiej. Przechodnie zwrócili uwagę na małe dziecko, które chodziło po ulicy bez żadnej opieki. Szczęśliwie malec nie wpadł po auto i nie stało się mu nic złego. Jest cały i zdrowy. Zaopiekowała się nim kobieta, która następnie przekazała go funkcjonariuszom – opisuje zdarzenie st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Dziecko nie potrafiło powiedzieć gdzie mieszka i jak się nazywa. Policjanci ustalili tożsamość małego świnoujścianina. Okazało się, że dziecko opuściło punkt przedszkolny. O sprawie zostali powiadomieni rodzice, którzy przebywali w tym czasie w pracy. Jak doszło do tego, że dziecko znalazło się samo, bez opieki pracowników placówki na ulicy?

– Będzie to ustalane przez policję – zapewnia B. Olszewska. ©℗

BaT

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Mario
2016-06-17 04:47:49
A w Szczecinie myslicie ze nie bylo takich spraw? Jako rodzic moge powiedziec iz 3ka dzieci ostatnio wyszla z terenu przedszkola bo postanowily zobaczyc co jest za plotem. Czy myslicie ze jak sa 2 przedszkolanki to sa w stanie upilnowac 30cioro dzieci? Moze jak by bylo ich wiecej to moze daly by rade ale wtedy wszyscy byscie pisali ze co za ceny w tym przedszkolu. A druga sprawa to brak panstwowych przedszkoli bo zostaly budynki posprzedawane (przynajmniej w Szczecinie) Dobrze ze dziecku sie nic nie stalo ale przed wyrokami sie powstrzymajcie i zostawcie wyjasnienie Policji!
Bystry 3 - latek,
2016-06-17 01:07:28
Na poczatek wypowiem sie krotko: alibo amatorskie zabezpieczenia drzwi i furtek lub za malo Personelu czy za dlugie plotkowania...gdzie o ewentualnej dziurze w plocie kuz nie wspomne ? ? ? ?
do: gogo
2016-06-16 13:39:23
Gdyby dotyczyło to Twojego dziecka to inaczej byś śpiewał. Ale sądząc po wpisie, widać, że pisał to pracownik przedszkola hah.
gogo
2016-06-16 12:42:29
Ta, dla niektórych to najlepiej spalić na stosie przedszkolankę, a dyrektorkę publicznie wypatroszyć na środku rynku... Jak za świętej inkwizycji... a i jeszcze utopić konserwatora, bo pewnie specjalnie zamki popsuł w drzwiach... żenada, "prokuratorzy" się znaleźli...
@
2016-06-16 12:17:17
Jaka wtopa. Rośnie na kolejny podróżnik. Może jakiś sponsor zainteresował by się tym młodzieńcem ?
Jo
2016-06-16 12:01:05
Ładna wtopa przedszkolanek - poleci czyjaś głowa... Dobrze, że nic się nie stało maluchowi.
Praca
2016-06-16 11:53:05
Jeżeli chodzi o to przedszkole, które jest przy ul. Piastowskiej w Świnoujściu, to przecież na swojej stronie internetowej piszą jasno: "Jesteśmy otwartym przedszkolem" - wszystko jasne. Oczywiście skończy się naganą i wyrzuceniem z pracy jakiejś przedszkolanki, zamiast likwidacji całej placówki i dożywotniego zakazu pracy z dziećmi dla szefostwa.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA