piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dworzec oficjalnie otwarty

Dworzec oficjalnie otwarty [GALERIA]

Dworzec oficjalnie otwarty
Data publikacji: 2016-05-12 11:08
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:02
Wywietleń: 2176 133177

Dworzec Szczecin Główny w czwartek został oficjalnie otwarty po przebudowie. Budynek zyskał zupełnie nowe oblicze, które na ogół podoba się szczecinianom i przyjezdnym.

Wnętrza zostały wykonane w odcieniach kremowo-szarych, na tle których dobrze widoczne są tablice informacyjne i graficzne komunikaty. Poza zmodernizowanymi kasami do dyspozycji podróżnych jest też poczta i bankomaty. 

Podczas otwarcie prezydent Szczecina Piotr Krzystek mówił o planach wybudowania tzw. dworca górnego od strony ul. Owocowej, w którym znalazłoby się miejsca dla handlu, usług i dworcowej infrastruktury.

(kl)

Więcej informacji wkrótce

Fot. Marek KLASA

 !ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ AUTORSTWA ROBERTA STACHNIKA

Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty

Komentarze

turysta
Jak można oddać dworzec kolejowy po totalnym remoncie bez okienka z informacją kolejową i informacją dla turystów ? !!!!!!
2016-05-12 20:12:16
tak mysle
Wszystko ładnie pięknie, tylko q..na wstyd, że na nowo wybudowane części dworca zamontowano nowy zegar, który (o dziwo) działa, a na starej części dworca, gdzie również był i jest zegar, o którym w ogóle zapomniano – jego wskazówki bezwładnie wiszą „w dół” wskazując wciąż tę samą godzinę. To jest niechlujstwo. Całkowity brak poczucia estetyki.
2016-05-12 13:21:41
kolej
Widać, że wysokość okienka kasowego jest na odpowiednim poziomie dla wysokich osób, szkoda, że nie ma klęcznika, byłoby wygodniej. Nie wspominając o prowincjonalności, która jest spowodowana brakiem sieci fastfoodu.
2016-05-12 12:28:28
Turysci,
Szkoda, ze brak chocby kilku zdjec... nowo otwartego Dworca Kolejowego !
2016-05-12 11:19:17

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie