poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Dworzec oficjalnie otwarty

Dworzec oficjalnie otwarty [GALERIA]

Dworzec oficjalnie otwarty
Data publikacji: 2016-05-12 11:08
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:27
Wywietleń: 1643 133177

Dworzec Szczecin Główny w czwartek został oficjalnie otwarty po przebudowie. Budynek zyskał zupełnie nowe oblicze, które na ogół podoba się szczecinianom i przyjezdnym.

Wnętrza zostały wykonane w odcieniach kremowo-szarych, na tle których dobrze widoczne są tablice informacyjne i graficzne komunikaty. Poza zmodernizowanymi kasami do dyspozycji podróżnych jest też poczta i bankomaty. 

Podczas otwarcie prezydent Szczecina Piotr Krzystek mówił o planach wybudowania tzw. dworca górnego od strony ul. Owocowej, w którym znalazłoby się miejsca dla handlu, usług i dworcowej infrastruktury.

(kl)

Więcej informacji wkrótce

Fot. Marek KLASA

 !ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ AUTORSTWA ROBERTA STACHNIKA

Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty Dworzec oficjalnie otwarty

Komentarze

turysta
Jak można oddać dworzec kolejowy po totalnym remoncie bez okienka z informacją kolejową i informacją dla turystów ? !!!!!!
2016-05-12 20:12:16
tak mysle
Wszystko ładnie pięknie, tylko q..na wstyd, że na nowo wybudowane części dworca zamontowano nowy zegar, który (o dziwo) działa, a na starej części dworca, gdzie również był i jest zegar, o którym w ogóle zapomniano – jego wskazówki bezwładnie wiszą „w dół” wskazując wciąż tę samą godzinę. To jest niechlujstwo. Całkowity brak poczucia estetyki.
2016-05-12 13:21:41
kolej
Widać, że wysokość okienka kasowego jest na odpowiednim poziomie dla wysokich osób, szkoda, że nie ma klęcznika, byłoby wygodniej. Nie wspominając o prowincjonalności, która jest spowodowana brakiem sieci fastfoodu.
2016-05-12 12:28:28
Turysci,
Szkoda, ze brak chocby kilku zdjec... nowo otwartego Dworca Kolejowego !
2016-05-12 11:19:17

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”