piątek, 20 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Dwa hotele w Posejdonie

Dwa hotele w Posejdonie

Dwa hotele w Posejdonie
Data publikacji: 2018-04-02 15:52
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:37
Wywietleń: 3112 321171

Posejdon zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale 2019 roku, ale już dziś wiadomo, że znajdą się w nim dwa nowoczesne hotele pod marką Marriott International. Przed świętami podpisano umowę na najem ponad 11 700 metrów kwadratowych w części hotelowej i kongresowej „Posejdona”.

To pierwsze hotele należące do największej na świecie sieci, które powstaną w Szczecinie: w jednym obiekcie znajdzie się Courtyard i Moxy, oferujące ponad 500 miejsc dla turystów oraz centrum kongresowe, z którego będzie mogło jednorazowo skorzystać 1000 osób. Trójstronna umowa podpisana została przez Tarmo Sumberga, prezesa estońskiego Legend Hotels, Janusza Mitulskiego z Marriott International oraz Annę Węgrzyniak i Marcina Woźniaka z ramienia Porto, inwestora realizującego szczeciński projekt Posejdon.

– Posejdon jest jednocześnie miejscem pracy, miejscem odpoczynku, centrum kongresowym i aleją handlową – mówi Marcin Woźniak, członek zarządu Porto. – Dzięki umowie zyskujemy w jednym momencie bardzo doświadczonego partnera z branży hospitality. To bardzo duże wzmocnienie Posejdona, ale też Szczecina.

(kel)

Na zdjęciach: Tak będzie wyglądał dawny dom towarowy przy Bramie Portowej.

Komentarze

smutne
ale ta Brama Portowa jakaś taka malutka się zrobiła przy tym wieżowcu. a parking tam będzie?
2018-04-03 21:52:08
H
Wydrukować te wizualizację i pilnować, czy dokładnie tak to będzie wyglądało.
2018-04-03 06:53:29
Nie robot
Tu chyba jakieś debile piszą!! chwalą się jakąś gwara nie wiadomo jaką i co z tego ma wynikać?? Gdyby to nasza Radna pisała od negowania wszystkiego to bym nie zdziwił się, no ale to "wina Prezydenta Krzystka", Prawda!! Nic nie robi nie ma warzywniaka w Posejdonie tylko najadą się Niemcy!!! Oh, rzygać się chce na tych krytykantów od siedmiu boleści!! Ale to że nowe miejsca pracy, że nadziani przyjadą tutaj i rozejdą się po mieście aby zakupy zrobić, NIE tego nie napiszecie gamonie!!
2018-04-02 23:53:38
Pikuś
@Stettin - jeden z tych hoteli będzie miał 3 gwiazdki, więc nie tylko Niemców będzie na niego stać. A wizyty Niemców w Szczecinie dają zarobić naszym firmom, więc nie uzewnętrzniaj tych swoich antyniemieckich sloganów. Żyjesz w Europie w XXI wieku, a mówisz jak XIX- wieczne zombie.
2018-04-02 22:35:27
stettin
jak to po co? dla niemców, te hotele nie dla Polaków. Floating garden-pływające ogrody sa realizowane dla nich. zlikwidowano przemysł, czy nie po to by mieli tu bazę wypoczynkową.
2018-04-02 20:50:27
V
Uhm, aleja handlowa z lidlem :)
2018-04-02 18:48:28
;-)
Za posejduna doma centrum to żym rowera wigry czy i turinga kupił dla Pjotera, a łobok w łogródku derby tośmy ze szwogrem w tromwoju czerwonym łopijali łurodziny ,nie to co teraz ,se nabudowali a robic nima komu.
2018-04-02 16:21:55
;-)
No to teraz tramwajowi eksperci od wszystkiego z wagonu nr 2 -linia 3, zamiast bredzic ze "biurofce stojom puste" to bede bredzic ze hotele stojom puste- na co komu tyle hoteli a kto tam byndzie miszkol, hute by zrobyli"Po co te biurofce ,grzybek byl to sie warzywa kupilo, i sie spotkali my ,a obok w kokuciku my frytkow i zapiekonek na zamawiali, nie to co teras ,i pies gdzie mial kupie zrobic -na trafnik a teraz na chodnik musi.
2018-04-02 16:18:27