Niedziela, 23 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Dwa byki łapówki

Data publikacji: 10 listopada 2015 r. 20:07
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:33
Dwa byki łapówki
Fot. R.WOJCIECHOWSKI  

Od 7 do 10 tys. zł łapówki, w zależności od ceny, jaką uda się uzyskać ze sprzedaży dwóch byków, zaproponowała policjantom 54-letnia kobieta w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Teraz grozi jej nawet do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z posterunku w Marianowie zatrzymali do kontroli na drodze w Suchaniu Daewoo Matiza, który według informacji przekazanych przez telefon, może prowadzić kobieta pod wpływem alkoholu. Wstępne badanie wykazało, że kierowca faktycznie ma w swym organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. 

- Podejrzewana 54-letnia kobieta, usiłując uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwo, złożyła mundurowym propozycję finansową - relacjonuje podkom. Łukasz Famulski, oficer prasowy w stargardzkiej KPP. - Ceną jej wolności miała być suma od siedmiu do dziesięciu tysięcy złotych, w zależności od wartości dwóch byków, które zamierzała w tym celu sprzedać. 

Kobietę poinformowano jednak, że wręczenie korzyści majątkowej jest przestępstwem i przewieziono ją do aresztu. Zatrzymano jej prawo jazdy, a pojazd odholowano na policyjny parking.

(gra)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Fiks
2015-11-10 21:20:41
Czy był bezsporny świadek słów o propozycji łapówki?? Banknoty ze śladami linii papilarnych zawsze można zabezpieczyć , natomiast słowo - przeciwko słowu. Nie usprawiedliwiam tej kobiety ale w taki sposób to można każdego załatwić ; właśnie za brak łapówki lub "z innego powodu". Czy czynności były nagrywane ? Policja w Czechach ma na mundurach mini-kamerki gdzie WSZYSTKO jest pięknie udokumentowywane !
Prawo do poprawy
2015-11-10 21:08:51
Komornik-cwaniak reprezentujący państwo, posiadający nadzwyczajne uprawnienia, który sprzedał ciągnik niewinnego człowieka i jeszcze kilka podobnych "transakcji" dokonał jest zagrożony 3 latami, a kobiecina, która chciała swoimi pieniędzmi przekupić posterunkowych z Marianowa 10 latami. Chyba coś nie tak?
durne pały
2015-11-10 20:25:47
Partnerki w domu by się ucieszyły , a tak ???364

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA