niedziela, 26 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dwa byki łapówki

Dwa byki łapówki

Dwa byki łapówki
Data publikacji: 2015-11-10 20:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:45
Wywietleń: 1815 36684

Od 7 do 10 tys. zł łapówki, w zależności od ceny, jaką uda się uzyskać ze sprzedaży dwóch byków, zaproponowała policjantom 54-letnia kobieta w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Teraz grozi jej nawet do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z posterunku w Marianowie zatrzymali do kontroli na drodze w Suchaniu Daewoo Matiza, który według informacji przekazanych przez telefon, może prowadzić kobieta pod wpływem alkoholu. Wstępne badanie wykazało, że kierowca faktycznie ma w swym organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. 

- Podejrzewana 54-letnia kobieta, usiłując uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwo, złożyła mundurowym propozycję finansową - relacjonuje podkom. Łukasz Famulski, oficer prasowy w stargardzkiej KPP. - Ceną jej wolności miała być suma od siedmiu do dziesięciu tysięcy złotych, w zależności od wartości dwóch byków, które zamierzała w tym celu sprzedać. 

Kobietę poinformowano jednak, że wręczenie korzyści majątkowej jest przestępstwem i przewieziono ją do aresztu. Zatrzymano jej prawo jazdy, a pojazd odholowano na policyjny parking.

(gra)

Komentarze

Fiks
Czy był bezsporny świadek słów o propozycji łapówki?? Banknoty ze śladami linii papilarnych zawsze można zabezpieczyć , natomiast słowo - przeciwko słowu. Nie usprawiedliwiam tej kobiety ale w taki sposób to można każdego załatwić ; właśnie za brak łapówki lub "z innego powodu". Czy czynności były nagrywane ? Policja w Czechach ma na mundurach mini-kamerki gdzie WSZYSTKO jest pięknie udokumentowywane !
2015-11-10 21:20:41
Prawo do poprawy
Komornik-cwaniak reprezentujący państwo, posiadający nadzwyczajne uprawnienia, który sprzedał ciągnik niewinnego człowieka i jeszcze kilka podobnych "transakcji" dokonał jest zagrożony 3 latami, a kobiecina, która chciała swoimi pieniędzmi przekupić posterunkowych z Marianowa 10 latami. Chyba coś nie tak?
2015-11-10 21:08:51
durne pały
Partnerki w domu by się ucieszyły , a tak ???364
2015-11-10 20:25:47

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Pogoda
1
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie