czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dwa byki łapówki

Dwa byki łapówki

Dwa byki łapówki
Data publikacji: 2015-11-10 20:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:45
Wywietleń: 1987 36684

Od 7 do 10 tys. zł łapówki, w zależności od ceny, jaką uda się uzyskać ze sprzedaży dwóch byków, zaproponowała policjantom 54-letnia kobieta w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Teraz grozi jej nawet do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z posterunku w Marianowie zatrzymali do kontroli na drodze w Suchaniu Daewoo Matiza, który według informacji przekazanych przez telefon, może prowadzić kobieta pod wpływem alkoholu. Wstępne badanie wykazało, że kierowca faktycznie ma w swym organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. 

- Podejrzewana 54-letnia kobieta, usiłując uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwo, złożyła mundurowym propozycję finansową - relacjonuje podkom. Łukasz Famulski, oficer prasowy w stargardzkiej KPP. - Ceną jej wolności miała być suma od siedmiu do dziesięciu tysięcy złotych, w zależności od wartości dwóch byków, które zamierzała w tym celu sprzedać. 

Kobietę poinformowano jednak, że wręczenie korzyści majątkowej jest przestępstwem i przewieziono ją do aresztu. Zatrzymano jej prawo jazdy, a pojazd odholowano na policyjny parking.

(gra)

Komentarze

Fiks
Czy był bezsporny świadek słów o propozycji łapówki?? Banknoty ze śladami linii papilarnych zawsze można zabezpieczyć , natomiast słowo - przeciwko słowu. Nie usprawiedliwiam tej kobiety ale w taki sposób to można każdego załatwić ; właśnie za brak łapówki lub "z innego powodu". Czy czynności były nagrywane ? Policja w Czechach ma na mundurach mini-kamerki gdzie WSZYSTKO jest pięknie udokumentowywane !
2015-11-10 21:20:41
Prawo do poprawy
Komornik-cwaniak reprezentujący państwo, posiadający nadzwyczajne uprawnienia, który sprzedał ciągnik niewinnego człowieka i jeszcze kilka podobnych "transakcji" dokonał jest zagrożony 3 latami, a kobiecina, która chciała swoimi pieniędzmi przekupić posterunkowych z Marianowa 10 latami. Chyba coś nie tak?
2015-11-10 21:08:51
durne pały
Partnerki w domu by się ucieszyły , a tak ???364
2015-11-10 20:25:47

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Pogoda
20
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie