sobota, 26 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > „Duma Pomorza” już na torach

„Duma Pomorza” już na torach [GALERIA, FILM]

„Duma Pomorza” już na torach
Data publikacji: 2018-09-07 11:32
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:19
Wywietleń: 3851 349759

Na zachodniopomorskie tory wyruszył dziś (piątek) pociąg w barwach Pogoni Szczecin. To pierwszy taki skład w Polsce.

Jeden z zachodniopomorskich Impulsów został pomalowany w barwy "Dumy Pomorza". Na dworcu Szczecin Główny pojawił się ok. godz. 11, a oczekujący go mieszkańcy mieli okazję spotkać się z piłkarzami. Żaden inny region w Polsce nie ma takiego piłkarskiego składu. To prezent na 70-lecie Pogoni Szczecin, które klub świętuje w tym roku.

Impuls w barwach "Portowców" to ostatni z 27 elektrycznych zestawów trakcyjnych zamówionych przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego w ramach kontraktu za ok. 400 mln zł w nowosądeckim Newagu. Tym samym dobiegła końca wymiana taboru należącego do Pomorza Zachodniego. Będziemy jedynym regionem w Polsce, w którym wszystkie połączenia regionalne realizowane będą nowoczesnym, nowym, bądź zmodernizowanym taborem. ©℗

Tekst i fot. ToT

Film: Łukasz Mozolewski

„Duma Pomorza” już na torach „Duma Pomorza” już na torach „Duma Pomorza” już na torach „Duma Pomorza” już na torach „Duma Pomorza” już na torach „Duma Pomorza” już na torach „Duma Pomorza” już na torach „Duma Pomorza” już na torach

Komentarze

@ciekawy
Wiele innych naszych pomorskich składów jeździ regularnie do Poznania, bo Wielkopolska nie ma dostatecznego taboru. I można z dumą stwierdzić, że są to najładniejsze i najbardziej komfortowe pociągi jakie do poznania głównego wjeżdżają.
2018-09-08 07:13:04
hwwd
Stanowcze NIE dla kibolstwa. Niech się urzędasy bratają z bandytami za własne pieniądze i na własny rachunek.
2018-09-08 01:49:10
Po przegranych
To moze lepiej ta Pogon - Pogonic i to w sina dal...??
2018-09-07 22:30:53
k
Kondycja i pozycja piłkarzy/ków / Pogoni mało mnie obchodzi / no, trochę /! Cieszę się ,że takie pociągi sa tu u nas w naszym miejscu zamieszkania !
2018-09-07 16:58:13
@pogoniarz
czyjej kiełbasy się tak boisz ?
2018-09-07 15:43:32
mc2
duma pomorza to juz tylko symbol we wspomnieniach.
2018-09-07 15:21:38
Marek
Panie dexter i Stefan. Więcej szacunku. Ta drużyna jeszcze pokaże na co ją stać. Ja uważam, że bardzo dobry pomysł.
2018-09-07 14:34:37
ciekawy
Ciekawe, czy na mecze do Poznania też będzie jeździł? Czym wrócą kibice po „powitaniu” pociągu przez sympatyków Kolejorza? Tylko idiota mógł wpaść na tak kosztowny pomysł.
2018-09-07 13:24:57
Jarecki
Ten pociąg nie będzie kursował do Poznania.
2018-09-07 13:14:25
dexter
pogoń to niby duma Pomorza???? bbuuuhhhhahahaaaaa , czkawki ze śmiechu dostałem :)))))
2018-09-07 13:13:29
Abc
Bardzo dobry pomysł promujący Pogoń w regionie.
2018-09-07 12:57:46
.
Rac i petard nikt nie odpalał? nie zostal oblepiony wlepkami ? nikt nie rzucał kamieniami? nikt nie przeklinał,nie palił i nie pił> nic tylko czekac na wizyte w Poznaniu...
2018-09-07 12:38:30
Grażyna
no i dobrze że piłkarzyki się do pociągu przesiadają, nie zasługują na inne środki transportu, chociaż i tak pociąg nowoczesny...
2018-09-07 12:25:09
pogoniarz
Kiełbasa wyborcza dla kibiców, ale nie nabierzemy się.
2018-09-07 12:10:52
Stefan
za to co grają w tym sezonie to na mecze powinni tylko pociągami jeździć w II klasie!a nie wygodne autokary i SAMOLOTY!
2018-09-07 11:44:33