Niedziela, 03 marca 2024 r. 
REKLAMA

Drzewo padło – blokada ul. Lipowej w kierunku Narciarskiej i Nad Odrą (akt. 1)

Data publikacji: 27 sierpnia 2018 r. 17:36
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:18
Drzewo padło – blokada ul. Lipowej w kierunku Narciarskiej i Nad Odrą
 

Uwaga podróżujący komunikacją miejską oraz kierowcy. Drzewo spadło na lokomotywę oraz trakcję kolejową w rejonie ul. Nad Odrą i Lipowej. Zatrzymały pociąg, a w konsekwencji jego wagony zablokowały przejazd ul. Lipową.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 17. Na skutek blokady jest opóźniony ruch autobusowy w tym rejonie. Jak informuje dyżurny Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego, autobus linii nr 58 zawraca na przystanku „Teleyard". Natomiast autobus linii 102 nie dojeżdża do Gocławia - ostatni przystanek to „Nad Odrą".

Aby udrożnić ul. Lipową, trzeba odczepić lokomotywę od reszty składu. Żeby kolejna lokomotywa mogła je przepchnąć tam, gdzie już nie będą blokowały przejazdu. Za usunięcie przeszkody odpowiada PKP. Blokada przejazdu trwa, bo na miejsce jeszcze nie dotarł specjalista z tej firmy i nie został przeprowadzony oczekiwany manewr.

Nie wiadomo ile jeszcze potrwa blokada ul. Lipowej. Kierowcy powinni omijać to miejsce, czyli zbieg ulic: Lipowej, Narciarskiej i Nad Odrą.

***

Aktualizacja: Nie ma już blokady przejazdu ul. Lipową w ul. Nad Odrą. Ruch odbywa się płynnie w obu kierunkach: centrum oraz północnych osiedli Szczecina.

(an)

Fot. Facebook/Suszą!Szczecin/Michał Miłoszewski

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA