czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Druga wpadka

Druga wpadka

Druga wpadka
Data publikacji: 2016-04-04 11:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:58
Wywietleń: 1507 126877

Plantację marihuany zlikwidowali policjanci szczecińskiego CBŚP na jednej z posesji w Wołczkowie. Po raz kolejny zatrzymali 32-letniego Radosława P., który w grudniu 2015 roku zorganizował małą plantację na poddaszu budynku mieszkalnego w podszczecińskim Bezrzeczu.

Mężczyzna próbował uciekać funkcjonariuszom wraz ze swoim kompanem skacząc z pierwszego piętra. Obaj zostali jednak  zatrzymani. Po raz kolejny Radosław P. usłyszał zarzuty uprawy marihuany i posiadania narkotyków. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Z CBŚP ustalili, że 32-letni mężczyzna, którego zatrzymywali 3 miesiące temu, prawdopodobnie założył kolejną plantację marihuany. Ustalili również, że uprawa może znajdować się w Wołczkowie na jednej z posesji. Funkcjonariusze zorganizowali zasadzkę i zatrzymali dwóch mężczyzn. Ci próbowali uciekać przed policjantami skacząc z pierwszego piętra budynku, jednak zostali szybko obezwładnieni. W domu jednorodzinnym należącym do matki Andrzeja T. (35 l.) urządzona została profesjonalna plantacja. Uprawa, z pełnym uzbrojeniem elektrycznym i wodnym liczyła 113 krzaków o wysokosci ok. 70 cm. Radosław P., podobnie jak jego wspólnik, usłyszał zarzuty uprawy i posiadania narkotyków.

Podczas grudniowego zatrzymania policjanci weszli do jednego z mieszkań, budynku w podszczecińskim Bezrzeczu. W lokalu była mini uprawa marihuany – profesjonalnie wyposażona, licząca 30 krzewów. 32-letni Radosław P. został wtedy zatrzymany i usłyszał zarzuty. Jednak jak się okazało, próbował dalej...

Fot. Policja.

Komentarze

Śmierć
Jak to jest, ktoś sobie sadzi te chwasty w domu, a potem bezkarnie może szukać rynków zbytu? Przecież powinno się likwidować takie plantacje, zanim narkoman posadzi ziarnko. Ile młodych ludzi daje się wciągać w narkotyki a nie zdaje sobie sprawy, że inni zarabiają na tym krocie.
2016-04-04 12:36:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie