wtorek, 17 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Dorwać drania!

Dorwać drania!

Dorwać drania!
Data publikacji: 2017-06-08 09:03
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:23
Wywietleń: 1174 268000

Potrącił mężczyznę w starszym wieku. Od tego momentu ścigała go policja, a od 1 czerwca - również użytkownicy portali społecznościowych. Mowa o kierowcy quada, którego zdjęcie nadal krąży po sieci z dopiskiem: "dorwijmy drania!"

Internet to potęga trudna do przecenienia. O czym właśnie się przekonuje kierowca tego quada - 33-letni szczecinianin. Pod koniec maja na parkingu szczecińskiego centrum handlowego Outlet Park na os. Słonecznym brutalnie potrącił starszego mężczyznę (82 l.). Dzisiaj już zatrzymany i z postawionymi zarzutami czeka na decyzję w sprawie tymczasowego aresztowania.

Policja „nie potwierdza i nie zaprzecza" roli internautów w tym zatrzymaniu. Trudno jednak nie odnieść wrażenia pewnego przyspieszenia, gdy internauci od czwartku - 1 czerwca, a członkowie facebookowej grupy „Suszą! Szczecin" od niedzieli - 4 czerwca zaczęli powielać wśród znajomych „publiczny list gończy" za sprawcą wyjątkowo brutalnego zdarzenia.

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 8 czerwca 2017 r.

(an)

Fot. udostępnione przez Igora Sowińskiego

Dorwać drania!

Komentarze

gh
Nie wsadzać do więzienia. Dlaczego mam płacić (jako podatnik) za utrzymanie chama. Dać karę upierdliwą, długo trwającą (np. utrzymywanie w czystości jakiegoś kawałka parku) i jeśli wiązałaby się przebywaniem w miejscach publicznych z odpowiednią etykietką np. "celowo potrąciłem starszą osobę". A jeśli do więzienia to z odpłatnością za "wikt i opierunek"
2017-06-09 09:44:15
stop piratom
Wsadzić do więzienia. Nieważne, czy na 3 miesiące, pół roku, rok, 2, 3, 5 lat. Tylko kara nauczy go czegokolwiek i nie spowoduje, że tym razem kogoś zabije. Nie ma znaczenia, czy potrącona osoba ma 80 lat, 2 lata, czy 30 - za taki czyn należy się bezwzględna, surowa i szybka kara. Jeśli do tej pory się nie zgłosił i uciekł (inaczej nie byłby poszukiwany) to znaczy, że miał świadomość swojego czynu i uciekł z tchórzostwa - strachu przed karą. Pewnie się okaże, że jeszcze taki lasy rozjeżdża. Każdy kto widzi takie zdarzenie niech od razu robi zdjęcie lub zapisuje numery i dzwoni na policję!!!
2017-06-08 09:36:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy