piątek, 22 lutego 2019.
Strona główna > Wiadomości > Dobra zabawa na Stołczynie

Dobra zabawa na Stołczynie [GALERIA]

Dobra zabawa na Stołczynie
Data publikacji: 2018-06-23 22:43
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:41
Wywietleń: 1719 334941

Mieszkańcy północnych dzielnic Szczecina bawili się w sobotę na integracyjnym pikniku "Podwieczorek na Stołczynie". To kolejne takie spotkanie, zorganizowane przez lokalne stowarzyszenie "Stołczyn po sąsiedzku" i tutejszy Klub Aktywnego Seniora.

Festyn na placu zabaw przy ul. Zamkniętej był pełen ciekawych propozycji - od warsztatów rękodzieła, przez pokazy harcerskie i wyczyny sportowe klubu bokserskiego Spartakus i Fundacji Anioły Sportu, prezentację zabytkowego junaka z Muzeum Techniki, po poczęstunek - smakołyki z grilla i pajdę chleba ze smalcem. Na terenie firmy Alfa Terminal czekały atrakcje na miłośników kolei, a także wystawa prac artysty Tadeusza Szklarskiego. Jak zawsze zadbano też o najmłodszych, dla których przyszykowano sporo niespodzianek.

To spotkanie jest początkiem cyklu imprez integracyjnych w północnych dzielnicach ph. "Przystanek Północ". Piknikowi na Stołczynie patronował "Kurier Szczeciński".

(gan)

Fot. Grzegorz Siwa

Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie Dobra zabawa na Stołczynie

Komentarze

Stołczyn po Sąsiedzku
Pragniemy serdecznie podziękować za objęcie patronatem naszego wydarzenia. Kurier Szczeciński od ponad 70 lat towarzyszy Stołczynowi, opisując nasze problemy, troski, wydarzenia. Dziękujemy, że jesteście z nami:)
2018-06-25 23:27:06

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
0
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych
Pobiegli dla Eweliny
Pamięci Pawła Adamowicza
Poprzedni Następny

Nekrologi

Sonda

Czy kontrowersyjne kampanie społeczne w rodzaju „Jedz ostrożnie” pomagają rozwiązać problem, którego dotyczą?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy