poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Do rodzinnego bez ubezpieczenia

Do rodzinnego bez ubezpieczenia

Do rodzinnego bez ubezpieczenia
Data publikacji: 2017-01-03 07:10
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:51
Wywietleń: 1206 195658
Do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej bez obaw o wysoki rachunek może przyjść od tego roku każdy, także nieubezpieczony. Nikt od niego nie będzie ściągał należności. Można też dokonać wstecznego zgłoszenia do ubezpieczenia i tym samym uniknąć zapłaty za świadczenia u innych specjalistów przyjmujących na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. To dopiero początek wielkich zmian. W przyszłym roku w ogóle z systemu ma zniknąć zasada ubezpieczenia zdrowotnego.
 
CAŁY ARTYKUŁ DOSTĘPNY ZA DARMO W CYFROWYM WYDANIU "KURIERA SZCZECIŃSKIEGO" Z 3 STYCZNIA 2017 ROKU: http://www.24kurier.pl/cyfrowy
Fot. R.STACHNIK (arch.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”