piątek, 04 grudnia 2020r.

Do komisariatu przyjechał autem, odjechał radiowozem w kajdankach

Data publikacji: 2018-03-29 15:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:07
Do komisariatu przyjechał autem, odjechał radiowozem w kajdankach
 

Twierdził, że jest trzeźwy, bo przyjechał samochodem. Policyjne przyrządy wykazały jednak, że był pod wpływem narkotyków.

Do komisariatu policji na szczecińskim Pogodnie zgłosił się mężczyzna w sprawie rodzinnej. Dyżurny, który rozmawiał z nim rozmawiał miał wątpliwości co do stanu jego trzeźwości. Bo mężczyzna był bardzo pobudzony, wymachiwał rękoma, wypowiadał się chaotycznie i miał powiększone źrenice. Dodatkowo w trakcie rozmowy z dyżurnym przekonywał go, że jest z nim wszystko w porządku, bo do komisariatu przyjechał samochodem.

- Dyżurny poprosił policjantów o przebadanie mężczyzny na trzeźwość. Urządzenie pomiarowe nie wykazało jednak alkoholu w wydychanym powietrzu. Zadecydował więc, aby dodatkowo sprawdzić, czy mężczyzna nie znajduje się pod wpływem środków psychoaktywnych. Badanie urządzeniem DRAGER wykazało, że faktycznie znajdował się on pod wpływem amfetaminy - informuje podinsp. Artur Marciniak z KWP w Szczecinie.
       
Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Następnie usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze utraty prawa jazdy i zakazu prowadzenia pojazdów na cztery lata oraz kilkutysięcznej karze grzywny.

(dar)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

do ciekaff
2018-03-29 17:31:47
Zbadali go na obecność dragów i wyszło pozytywnie, jakiego ty jeszcze dowodu potrzebujesz matole?
ciekaff
2018-03-29 16:00:59
A Protokół Przesłuchania był zrobiony kiedy w organiźmie nie bylo już narkotyków czy w trakcie ? Bo równie dobrze mógł się przyznać "pod wpływem" ...że przyleciał balonem nie posiadając licencji pilota i poddać samowolnie karze - a Prokurator "klepie" bo statystyka ! Ciekawy wynik Policji...niczym w USA , bez dowodu ale "gość" się przyznał !

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ