wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Do aresztu za narkotyki

Do aresztu za narkotyki

Do aresztu za narkotyki
Data publikacji: 2017-05-21 19:17
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:16
Wywietleń: 1652 259234

Kryminalni z pyrzyckiej komendy zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu pyrzyckiego podejrzanego o posiadanie środków odurzających. 

Pyrzyccy policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informację iż w jednym z mieszkań na terenie Pyrzyc mogą znajdować się znaczne ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli woreczki strunowe z zawartością różowego proszku oraz suszu roślinnego. Zabezpieczyli także wagę elektroniczną i 1000 zł w gotówce. 

Właściciel mieszkania, 31-letni mieszkaniec powiatu pyrzyckiego został zatrzymany i przewieziony do komendy Zabezpieczone substancje zważono i poddano badaniu testerem narkotykowym. Okazało się, że jest to ponad 70 gramów amfetaminy oraz ponad 30 gramów marihuany.

31-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. 

Mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, nim jednak to się stanie najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Jak informuje st. sierż. Marcelina Pałaszewska za przestępstwo jakiego się dopuścił ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. 
        
(n)

Fot. Policja

Do aresztu za narkotyki Do aresztu za narkotyki Do aresztu za narkotyki Do aresztu za narkotyki

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”