Czwartek, 13 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Dni Rodziny już w ten weekend

Data publikacji: 22 czerwca 2023 r. 15:17
Ostatnia aktualizacja: 22 czerwca 2023 r. 15:25
Dni Rodziny już w ten weekend
 

Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza mieszkańców Szczecina na Dni Rodziny, które potrwają od 23 do 25 czerwca. W ramach weekendowego świętowania przewidziano wiele atrakcji i propozycji spędzenia wolnego czasu w rodzinnej atmosferze.

Dni Rodziny powoli wpisują się w tradycje miejskich wydarzeń. To będzie trzecie już wspólne świętowanie trzech wyjątkowych okazji - Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Taty.

Pierwszego dnia – w piątek 23 czerwca Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza na dni otwarte, podczas których mieszkańcy będą mogli bliżej poznać ofertę Centrum, podzielić się z pracownikami pomysłami na warsztaty czy spotkania, które mogliby w przyszłości zorganizować oraz przedyskutować bieżące potrzeby tak, by jeszcze lepiej przygotować ofertę aktywności dla rodzin. Dni otwarte odbędą się w siedzibie CIR przy al. Wojska Polskiego 51 w godzinach 10-16.

 - Głównym wydarzeniem jest zawsze sobotni rodzinny festyn na Jasnych Błoniach - mówi Maciej Homis, rzecznik prasowy miasta ds. pomocy społecznej. - To właśnie tam przewidziana jest moc atrakcji dla całych rodzin m.in.: konkurs „Rodzina Pełna Talentów” zorganizowany przez Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, koncert Szczecińskiej 13-tki, sportowe aktywności tj.: przemarsz nordic walking czy mini korty tenisowe oraz wiele, wiele innych atrakcji czy animacji dla dzieci w każdym wieku. Początek o godzinie 11.

Dni Rodziny zakończą się w niedzielę 25 czerwca rodzinnym piknikiem na terenie INKU Inkubatora wspólnie zorganizowanym ze Stowarzyszeniem Pomorze Zachodnie w Chuście, który będzie również inauguracją „Chustonaliów”. Oznacza to, że będzie smacznie, wygodnie i rodzinnie. Zabawa potrwa od godziny 13 do 17 w INKU przy al. Wojska Polskiego 90.

Dni Rodziny odbywają się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Szczecin. Współorganizatorem wydarzenia jest także Zachodniopomorskie TPD oraz Stowarzyszenie Pomorze Zachodnie w Chuście. Szczegółowe informacje: rodzina.szczecin.eu

(K)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Chce dofinansowanie
2023-06-23 16:24:06
Mój scenariusz dla imprezy europejskiej: na środku namiot helingerowski, obok gimnastyka slowiańska i joga na trawniku dla piesków. Dookoła będzie jeździć politykini i zbierać na Sudan a ze sceny jujurek będzie drygowal. Szczudlarze rozrzuca ulotki pt wygon ojca i matkę i adoptuj pszczołę. Następnie wystąpi jakas emerytka z prelekcja pt. dlaczego po 3 aborcjach jestem niespokojna. Koniecznie degustacja robakoburgerow i rozdanie tshirtow Sram na ojczyznę, wybieram goliznę.
toi
2023-06-23 07:55:40
to iwasioiw i tichy beda promować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Artur
2023-06-23 00:20:23
Chyba jednak zbyt duża rozbieżność w datach... 26.05, 1.06, 23.06 OK... można zrobić wspólny weekend, ale żeby zaraz robić "trójświęto"... ? :)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA