Sobota, 23 września 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Diler narkotyków zatrzymany

Data publikacji: 03 lipca 2016 r. 16:37
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:08
Diler narkotyków zatrzymany
 

Szczecińscy „ Łowcy Cieni” zatrzymali poszukiwanego dilera narkotyków. W ręce policjantów z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Szczecinie wi funkcjonariuszy  z Referatu Wywiadowców KMP w Szczecinie poszukiwany listem gończym od trzech lat 41-latek wpadł w jednym ze szczecińskich klubów sportowo-rekreacyjnych. Teraz mężczyzna najbliższy  czas spędzi w zakładzie karnym. Wcześniej Interpol  wydał za  przestępcą Europejski Nakaz Aresztowania.

- Intensywne działania, które przeprowadzali policjanci z tego wydziału, doprowadziły do ujęcia tego przestępcy. Funkcjonariusze otrzymali bowiem wcześniej informacje, że mężczyzna okazjonalnie ćwiczy w jednym z  szczecińskich klubów - informuje asp. szt. Anna Gembala z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Diler był poszukiwany od grudnia 2013 roku. Na swoim sumieniu ma produkowanie narkotyków na szeroką skalę.  Swoją przestępczą działalność prowadził na terenie województwa zachodniopomorskiego. Od dłuższego czasu przebywał zagranicą. Był - jak ustalili funkcjonariusze - m.in.  w Szwecji czy też w Chinach.

Podczas zatrzymania mężczyzna nie stawiał  oporu, był zaskoczony wizytą policjantów. Trafił do aresztu śledczego. Według policjantów może on odpowiadać jeszcze za inne przestępstwa narkotykowe na terenie całego kraju.

(sz)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI (arch.)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA