Sobota 27 listopada 2021r. 
REKLAMA

Detektywi ze szczecińskiej agencji najlepsi w stolicy

Data publikacji: 2020-04-28 08:44
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-28 08:44
Detektywi ze szczecińskiej agencji najlepsi w stolicy
 

Firma ze Szczecina okazała się najlepszą agencją detektywistyczną w Warszawie. W samej stolicy pracownicy grupy w ciągu roku rozwiązują ponad 90 interwencji. Detektywi zajmują się sprawami związanymi z namierzaniem adresu przebywania dłużników, zdradami czy uzależnieniami.

Szczecińska agencja detektywistyczna, która działa w ramach grupy Averto, otrzymała tytuł „Najskuteczniejszej Agencji Detektywistycznej” w Warszawie w ocenie portalu internetowego oferteo.pl. To platforma, w której gromadzone są oferty przedsiębiorstw z podziałem na branże. Jak to możliwe, że agencja windykacyjna i detektywistyczna ze Szczecina radzi sobie tak dobrze w stolicy?

– Od początku naszego istnienia zaznaczamy, że najważniejsza jest jakość, a nie ilość. Zajmujemy się szerokim wachlarzem tematycznym, od spraw związanych ze zdradami, uzależnieniami, przez sprawy gospodarcze, po wszelkiego rodzaju wywiady gospodarcze – mówi Małgorzata Marczulewska, prezes Averto. – Większość firm z którymi współpracujemy trafia do nas „z polecenia”. Działamy w całej Polsce, ale najwięcej spraw mamy właśnie w Warszawie i oczywiście w naszym kochanym Szczecinie – dodaje.

Wyróżnienie „Najlepsi 2020 wśród Detektywów w Warszawie” zostało szczecinianom przyznane na podstawie ilości pozytywnych opinii wystawionych przez użytkowników serwisu oferteo.pl. Portal monitoruje także reakcje klientów w mediach społecznościowych.

„Rzadko spotyka się z takim zrozumieniem i profesjonalizmem. Pani Małgorzata poza kompetentnym wykonaniem zlecenia jako detektyw, udziela ogromnego wsparcia psychologicznego. Potrafi uspokoić i doradzić co zrobić w trudnej sytuacji tak, aby mądrze wykorzystać dowody, zamiast zadziałać impulsywnie” – czytamy w jednyn z wielu pozytywnych komentarzy.

- Odznakę można dostać tylko na jedno miasto i akurat padło na Warszawę, ponieważ mamy tam najwięcej zleceń, choć jesteśmy również bardzo aktywni w Szczecinie i innych miastach w Polsce – dodaje Małgorzata Marczulewska.

Pomimo że agencja nie ma w stolicy biura stacjonarnego, to obsługuje w niej ponad 90 spraw rocznie. Pani prezes podkreśla, że w dobrej agencji detektywistycznej liczy się jakość wykonywanych usług, a nie ilość przyjętych zleceń. Firma więc bazuje głownie na poleceniach klientów i marketingu internetowym.

– Ta odznaka jest dużym bodźcem, żeby rozwijać dalej naszą działalność i na przykład otworzyć biuro stacjonarne w Warszawie – dodaje Małgorzata Marczulewska.

(isz)

Fot. Averto

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ