niedziela, 26 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Desperat na moście

Desperat na moście

Desperat na moście
Data publikacji: 2016-06-07 18:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:05
Wywietleń: 1701 138201

We wtorek tuż po południu przez pewien czas pociągi dojeżdżały z opóźnieniem do Dworca Głównego w Szczecinie. Poszła plotka, że w sieci zabrakło prądu. Jak się okazało, powodem był około 30-letni mężczyzna, który chciał skoczyć z mostu kolejowego na Dziewokliczu.

- Ostatecznie desperat sam zszedł na dół. Karetka zabrała go do szpitala przy ul. Mącznej. Prawdopodobnie mężczyzna miał jakieś problemy życiowe - usłyszeliśmy u dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Z kolei Grzegorz Gwiazda, dyżurny Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego potwierdził, że trzeba było wyłączyć prąd w trakcji elektrycznej, aby mężczyzna nie został porażony.

- Większość pociągów zmuszona była jechać objazdem przez Podjuchy. Tylko jeden, do Poznania, oczekiwał na rozwiązanie problemu i ponowne włączenie trakcji doi zasilania - powiedział G. Gwiazda

(kl)

Fot. arch.

Komentarze

Dobra zmiana zaczyna zbierać żniwo.
Pracodawcy muszą dopasować się do nowej rzeczywistości. Rozpoczynają się zwolnienia. Złotówka leci w dół i goni rubla. Ludzie obciążeni kredytami zaczynają tracić płynność finansową.
2016-06-08 10:57:17
teista
Dlatego powinny byc dostepne pigulki smierci oraz legalna eutanazja ,jak ktos chce sie zabic to jego wybor i powinien to zrobic w sposob cywilizowany i godny a nie rzucac sie pod pociag czy z mostu no ale u nas ciemnogrod i prędko to nie wejdzie bo czarna mafia w sukienkach musi zarobic na pogrzebach,cmentarzach itd. wyciagnac ile sie da, dlatego jak juz ktos wam umrze to wybierajcie swiecki pogrzeb lub kremacje
2016-06-07 21:50:47
Janek
Dziwne bo po tej samej porze (koło południa) zabrakło prądu w centrum handlowym cerfur przy Milczarskiej, czyżby te centrum handlowe w którym jest ten cerfur (chyba Mole, Molla, Melle - jakoś tak) dogadało się z PKP :)
2016-06-07 18:56:04
Gdzie Dziewoklicz a gdzie Regalica
Osoba co napisała ten artykuł niech pisze prawde. To nie jest most na Dziewokliczu. Most na Dziewokliczu jest remontowana część po której przebiega tor nr 1 i ruch pociągów sie nie odbywa. Na zdjęciach które posiadam i jestem pewny że jest to most kolejowy cały wyremontowany po którym ruch pociagów sie odbywa po torze nr 1 i 2 na Regalicy.
2016-06-07 18:54:38

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie