Piątek, 01 grudnia 2023 r. 
-6 szczecin
REKLAMA

Desperat na moście

Data publikacji: 07 czerwca 2016 r. 18:07
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:05
Desperat na moście
 

We wtorek tuż po południu przez pewien czas pociągi dojeżdżały z opóźnieniem do Dworca Głównego w Szczecinie. Poszła plotka, że w sieci zabrakło prądu. Jak się okazało, powodem był około 30-letni mężczyzna, który chciał skoczyć z mostu kolejowego na Dziewokliczu.

- Ostatecznie desperat sam zszedł na dół. Karetka zabrała go do szpitala przy ul. Mącznej. Prawdopodobnie mężczyzna miał jakieś problemy życiowe - usłyszeliśmy u dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Z kolei Grzegorz Gwiazda, dyżurny Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego potwierdził, że trzeba było wyłączyć prąd w trakcji elektrycznej, aby mężczyzna nie został porażony.

- Większość pociągów zmuszona była jechać objazdem przez Podjuchy. Tylko jeden, do Poznania, oczekiwał na rozwiązanie problemu i ponowne włączenie trakcji doi zasilania - powiedział G. Gwiazda

(kl)

Fot. arch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Dobra zmiana zaczyna zbierać żniwo.
2016-06-08 10:57:17
Pracodawcy muszą dopasować się do nowej rzeczywistości. Rozpoczynają się zwolnienia. Złotówka leci w dół i goni rubla. Ludzie obciążeni kredytami zaczynają tracić płynność finansową.
teista
2016-06-07 21:50:47
Dlatego powinny byc dostepne pigulki smierci oraz legalna eutanazja ,jak ktos chce sie zabic to jego wybor i powinien to zrobic w sposob cywilizowany i godny a nie rzucac sie pod pociag czy z mostu no ale u nas ciemnogrod i prędko to nie wejdzie bo czarna mafia w sukienkach musi zarobic na pogrzebach,cmentarzach itd. wyciagnac ile sie da, dlatego jak juz ktos wam umrze to wybierajcie swiecki pogrzeb lub kremacje
Janek
2016-06-07 18:56:04
Dziwne bo po tej samej porze (koło południa) zabrakło prądu w centrum handlowym cerfur przy Milczarskiej, czyżby te centrum handlowe w którym jest ten cerfur (chyba Mole, Molla, Melle - jakoś tak) dogadało się z PKP :)
Gdzie Dziewoklicz a gdzie Regalica
2016-06-07 18:54:38
Osoba co napisała ten artykuł niech pisze prawde. To nie jest most na Dziewokliczu. Most na Dziewokliczu jest remontowana część po której przebiega tor nr 1 i ruch pociągów sie nie odbywa. Na zdjęciach które posiadam i jestem pewny że jest to most kolejowy cały wyremontowany po którym ruch pociagów sie odbywa po torze nr 1 i 2 na Regalicy.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA