piątek, 25 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Desperat na moście

Desperat na moście

Desperat na moście
Data publikacji: 2016-06-07 18:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:05
Wywietleń: 1815 138201

We wtorek tuż po południu przez pewien czas pociągi dojeżdżały z opóźnieniem do Dworca Głównego w Szczecinie. Poszła plotka, że w sieci zabrakło prądu. Jak się okazało, powodem był około 30-letni mężczyzna, który chciał skoczyć z mostu kolejowego na Dziewokliczu.

- Ostatecznie desperat sam zszedł na dół. Karetka zabrała go do szpitala przy ul. Mącznej. Prawdopodobnie mężczyzna miał jakieś problemy życiowe - usłyszeliśmy u dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Z kolei Grzegorz Gwiazda, dyżurny Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego potwierdził, że trzeba było wyłączyć prąd w trakcji elektrycznej, aby mężczyzna nie został porażony.

- Większość pociągów zmuszona była jechać objazdem przez Podjuchy. Tylko jeden, do Poznania, oczekiwał na rozwiązanie problemu i ponowne włączenie trakcji doi zasilania - powiedział G. Gwiazda

(kl)

Fot. arch.

Komentarze

Dobra zmiana zaczyna zbierać żniwo.
Pracodawcy muszą dopasować się do nowej rzeczywistości. Rozpoczynają się zwolnienia. Złotówka leci w dół i goni rubla. Ludzie obciążeni kredytami zaczynają tracić płynność finansową.
2016-06-08 10:57:17
teista
Dlatego powinny byc dostepne pigulki smierci oraz legalna eutanazja ,jak ktos chce sie zabic to jego wybor i powinien to zrobic w sposob cywilizowany i godny a nie rzucac sie pod pociag czy z mostu no ale u nas ciemnogrod i prędko to nie wejdzie bo czarna mafia w sukienkach musi zarobic na pogrzebach,cmentarzach itd. wyciagnac ile sie da, dlatego jak juz ktos wam umrze to wybierajcie swiecki pogrzeb lub kremacje
2016-06-07 21:50:47
Janek
Dziwne bo po tej samej porze (koło południa) zabrakło prądu w centrum handlowym cerfur przy Milczarskiej, czyżby te centrum handlowe w którym jest ten cerfur (chyba Mole, Molla, Melle - jakoś tak) dogadało się z PKP :)
2016-06-07 18:56:04
Gdzie Dziewoklicz a gdzie Regalica
Osoba co napisała ten artykuł niech pisze prawde. To nie jest most na Dziewokliczu. Most na Dziewokliczu jest remontowana część po której przebiega tor nr 1 i ruch pociągów sie nie odbywa. Na zdjęciach które posiadam i jestem pewny że jest to most kolejowy cały wyremontowany po którym ruch pociagów sie odbywa po torze nr 1 i 2 na Regalicy.
2016-06-07 18:54:38

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie