Poniedziałek 20 września 2021r. 
REKLAMA

Deser dla Ingi. Branża gastronomiczna znowu rusza z pomocą

Data publikacji: 2021-05-26 18:19
Ostatnia aktualizacja: 2021-05-26 18:46
Deser dla Ingi. Branża gastronomiczna znowu rusza z pomocą
Fot. archiwum rodziców Ingi  

Po dobrej kawie czas na deser – ogłaszają wojownicy małej Ingi z Przęsocina, która choruje na SMA i ratunkiem dla niej jest bardzo droga terapia genowa. Wraz z branżą gastronomiczną i innymi przedsiębiorcami, którzy włączają się do pomocy, zapraszają w najbliższy weekend właśnie na deser. Zachęcają też kolejne lokale do udziału w akcji.

Dziewięciomiesięczna Inga Niedźwiecka z Przęsocina potrzebuje jeszcze około 5 milionów złotych na leczenie, które kosztuje ponad 9,5 miliona. Rodzice wierzą, że uda się zebrać potrzebną kwotę, chociaż czasu jest mało. Przekonali się, że wspólnymi siłami można osiągnąć tak wiele, w tak krótkim czasie – na leczenie Wiktora ze Szczecina udało się zgromadzić podobną kwotę w jeden miesiąc!

- 29 oraz 30 maja cała Polska je deser z Ingą – wzywają teraz pomocnicy dziewczynki.

I apelują do przedsiębiorców: „Dołączcie do tej akcji, dodajcie #deserDlaIngi i nagłośnijcie ją na Waszych profilach. Prosimy!”

Dochód ze sprzedaży tego deseru będzie zasilał konto zbiórki na leczenie dziewczynki.

Oczywiście powodzenie tej akcji zależy także od osób, które w najbliższą sobotę lub niedzielę na taki deser się skuszą. Lista lokali biorących w niej udział jest na bieżąco aktualizowana na facebookowej stronie wydarzenia  (tam też można zgłaszać udział w akcji lokalu lub punktu):  „Deser dla Ingi - pokonać SMA”

Ale uwaga! Można też zjeść deser zdalnie (przygotowany np. samodzielnie w domu) i wesprzeć Ingę wpłatą na skarbonkę utworzoną właśnie specjalnie dla tej akcji: https://www.siepomaga.pl/deserIngi

Nie trzeba z tym nawet czekać do weekendu.

(sag)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ