niedziela, 18 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Dawid Krystek kandydatem SLD na prezydenta Szczecina

Dawid Krystek kandydatem SLD na prezydenta Szczecina

Dawid Krystek kandydatem SLD na prezydenta Szczecina
Data publikacji: 2018-03-21 20:51
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:37
Wywietleń: 1540 319382

Zgodnie z przewidywaniami kandydatem szczecińskiego SLD na prezydenta Szczecina został radny miejski Dawid Krystek. W środowych prawyborach zagłosowało na niego 82 procent biorących udział (przy 70 procentowej frekwencji).

Głosowanie trwało od godziny 9 rano. Zakończyło się o godzinie 20. Wzięło w nim udział 70 spośród 309 członków szczecińskiego SLD.

- Uznaliśmy, że prawybory, to najbardziej demokratyczna forma wybrania kandydata. W SLD nie są oni wybierani przez przywódców partyjnych – zaznaczył Krystek.

Sojusz już w listopadzie ubiegłego roku zapowiadał taką formę wyłonienia swojego reprezentanta. Wpłynęły tylko dwie kandydatury - Dariusza Wieczorka (radnego sejmiku województwa i szefa regionalanych struktur partii) oraz Dawida Krystka (radnego miejskiego i przewodniczącego Sojuszu w Szczecinie.) Ale Sojuszowi nie udało się przeprowadzić prawyborów w 2017 roku. Kolejną datę wyznaczono na marzec tego roku. W międzyczasie z kandydowania zrezygnował Wieczorek. Swoją kandydaturę podtrzymał Krystek. I to on będzie reprezentował SLD w jesiennych wyborach na prezydenta Szczecina.

(dar)

Fot. Mirosław Winconek (arch.)

Komentarze

Jarun
Ja w wyborach poprę Jacynę-Witt i życzę jej, żeby wygrała. A potem z dziką satysfakcją, prawie sadyzmem będę oglądał jak "tonie", jak ją rozszarpują, jak się pogrąża. :-) Wiem, że to grzech - ale nie mogę się powstrzymać.
2018-03-22 12:54:37
addam
Jedyne co SLD może zrobić to naćpać się LSD i dzięki temu uwierzyć w siebie.
2018-03-22 11:15:21
Jarun
Po co wystawiać Dawida Krystka jak facet nie ma szansy wygrać. Jest nierozpoznawalny...takie: ni to, ni sio. Podobnie jak Ogórkowa (mizeria) która wystawiło SLD w kandydowaniu na prezydenta RP. Tylko się ośmieszyli. Widocznie SLD nie ma pomysłu na nic...istnieje dla samego istnienia, bo poza partia działacze nie wyobrażają normalnego życia.
2018-03-22 10:42:01
PEOWIEC
Aczemu nie RUDY
2018-03-22 10:25:24
szczecinianin
Na placu boju zostal jeden chetny a oni urzadzaja glosowanie? A tak nawiasem mowiac to ten Krystek ma szczecinian za niesprawnych intelektualnie.
2018-03-22 10:05:59
ja
czyli 52 osoby zagłosowały za Panem Dawidem Mysle ze z takim wynikiem nie został by nawet członkiem komisji rewizyjnej w Kole Działkowców nr 3
2018-03-22 09:26:06
rock
Padlina liczy, że nazwisko się skojarzy z Krzystkiem ! Żałosne !!!
2018-03-22 08:22:30
zibi
już raz rządzili jest jeszcze coś do uwłaszczenia?
2018-03-22 08:02:57
AXA
Ktokolwiek by nie był kandydatem SLD, PiS-u, Platformy, Kukiz-15 na prezydenta Szczecina , będzie lepszy od szkodnika Krzystka.
2018-03-22 08:01:21
Krystek ach Krystek
- oddasz nam się wszystek ??
2018-03-22 07:53:23
Misiek
Wybieram Napieralskiego
2018-03-22 06:52:00
A co to jest SLD???
Szkoda waszej kasy na to "przedstawienie" dajcie lepiej na ubogich lub ciężko chorych!! KRYSTEK, nigdy SLD w Szczecinie i go, go do Warszawki!!! albo dalej na wschód!!
2018-03-22 00:09:08
cm
O, fajnie. Jutro (czwartek, godz, 11.30) w Sądzie Okręgowym na Piotra Skargi będę jegomościa przesłuchiwać na okoliczność jego udziału w zeszłorocznym, wartym 270 tys. zł przetargu w Nowogardzie. Po jego wizycie u burmistrza zmieniono warunki przetargu i ostatecznie wygrała firma, w której pracował (może nadal?) pan kandydat na krystalicznie czystego prezydenta Szczecina.
2018-03-21 23:45:59
Mieszkancy i Robotnicy Szczecina...
Nie po to Walczylismy w Szczecinie i w latach... 1956, 1968, 1970/71 1980/81 i do 2015 roku - by Szczecinem mialo dalej Rzadzic Lewactwo ??
2018-03-21 22:17:15
kto
A myslalem ze wieczorek zostanie
2018-03-21 22:03:58
ff
Chyba liczy ze niedowidzacy pomyla go z Krzystkiem,. żenada ,sld to polityczny trup a 90% jego elektoratu popiera obecne wladze.
2018-03-21 21:28:14