sobota, 14 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Dachowanie na Basenie Górniczym

Dachowanie na Basenie Górniczym

Dachowanie na Basenie Górniczym
Data publikacji: 2019-11-03 17:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-06 09:10
Wywietleń: 3113 425716

Według danych policji od czwartku na polskich drogach doszło do ponad 200 wypadków. Zginęło w nich 16 osób a 295 zostało rannych.

Do kolejnego wypadku doszło w Szczecinie w niedzielę po południu na Basenie Górniczym – na nitce prowadzącej do miasta. Dachował samochód osobowy. Pojazd znalazł się aż na torowisku. Kierowca trafił do szpitala. Na miejscu swoje działania prowadzi policja oraz straż pożarna.

(dar)

Fot. Facebook Suszą! Szczecin

Komentarze

Gf
Ciekawe kiedy i który z was znajdzie się w takiej sytuacji. Oby miał szczęście i przeżył. A wtedy niech sobie przypomni swój "madry"komentarz.
2019-11-06 08:51:33
Ola
Wy,którzy zjedliścię wszystkie rozumy i stać was tylko na krytykę. Sami uważajcie, nie przeceniajcie się bo nie znacie dnia ani godziny.
2019-11-04 16:50:23
@niebuszewiak - grabula.
.
2019-11-04 15:41:32
niebuszewiak
@ podwykonawca szpetnych pomyslow magistratu Jeżeli byś jeżdził prawym pasem jak mówią przepisy,to nikt by ci pięścią nie wygrażał, ale jak jeżdzisz ciągle lewym pasem i blokujesz innych kierowców to się nie dziw , że na ciebie psioczą inn. Zacznij najpierw od siebie bo chyba jestes niedouczonym niedzielnym kierowcą. Spójż na swój styl jazdy potem krytykuj innych.
2019-11-04 14:00:43
Obs.ryver
Trzeba mieć talent artysty aby tam wjechać i wywinąć kozła!!! Jestem pełan podziwu dla szoferskich umiejętności kierowcy!Gratulacje! Nota bene: żadne "banery", słupki betonowe, fotoradary nie zastąpią rozumu..
2019-11-04 10:49:42
Tam powinny być drakońskie kontrole i mandaty.
Osobiście nie przekraczam limitów prędkości. Kiedy tamtędy jadę z dopuszczalną prędkością, wyprzedzają mnie samochody z przewagą min. 20, 30 km/godz.
2019-11-04 10:21:54
Putin z KGB
To główny wiazd do miasta kierowcy myślą,że to jeszcze ekspresówka.Postawić tam fotoradar to się nauczą,że jednak nie.
2019-11-04 10:16:49
Piotr
Nawet kreację ma pod kolor auta.Ot babsko z ciężką nóżką i niskimi umiejętnościami na oponkach od rowerka.
2019-11-04 00:26:02
Tak, na tym odcinku wyścigów idiotów powinno dużo fotoradarów.
.
2019-11-03 23:14:01
Lwów
Za zablokowanie torów powinny być kary rzędu 50-100 tysięcy złotych
2019-11-03 22:22:45
Podwykonawca szpetnych pomyslow magistratu
Od Basenu Gorniczego do Energetykow - kierowcy jezdza stylem Formula I z polskim chamstwem - ja jade normalnie to mi groza nie raz piescia - NIECH NIEDACZNICY Z MAGISTRATU POSTAWIA OD 3 DO 6 FOTORADARÔW NA TRASIE TO BEDZIE KASA NA SZPETNE FONTANNY KRZYSTKOWE I ODSTRECZAJACE OD MIASTA POMNIKI SLUSZNEJ HISTORII POLSKI PROPAGOWANEJ PRZEZ KORWINA I KACZYNSKIEGO haahaa beda dwie przyczyny unikania wizyt w miescie pomniki i fotoradary ale bedzie bezpieczniej(co jest zabronione w aktualnym rezimie)
2019-11-03 21:54:42
-
Czego się po babie spodziewać.
2019-11-03 21:41:16
Odnosze wrażenie że było to klasyczne
niedostosowanie prędkości do umiejętności... (by nie było piszący te słowa zaliczył parę przygód stad bez obłudy twierdzę że pokora u kierowców przychodzi z czasem).
2019-11-03 20:25:13
Wacek
Wszystko jest przemyślane. A nie pomyślał tylko kierowca. Jakby jechał z prędkością dozwoloną na tym odcinku to by nie było problemu. A i jeszcze trochę umiejętności potrzeba przy prowadzeniu samochodu.
2019-11-03 18:53:57
gosc
Co na tym odcinku jeszcze musi się stać żeby z obu stron torowiska były bariery ochronne na całej dlugosci !!! tir ma tam wjechac w tramwaj ? gdyby byly bariery to by jeden z drugim nie wjechał na torowisko i nie blokował tramwajow tylko jezdnię ,a tak stoi pol miasta w komunikacji miejskiej bo ktos nie pomyuslał o blokadach najlepiej betonowe slupki wtedy zaden pseudo kierowca nie wjedzie tam