wtorek, 14 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Czule przytul Aśkę

Czule przytul Aśkę

Czule przytul Aśkę
Data publikacji: 2020-06-04 07:01
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-04 18:29
Wywietleń: 699 456947

Trafiła do schroniska porzucona, głodna, chora. Teraz znów jest ciekawą świata piękną damą, która pręży się, przeciąga i mruczy, czarując opiekunów zniewalającym spojrzeniem miodowych oczu.

Kotka jest rezydentką szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Statystycznym numerem 32K/20, za którym kryje się wielka kocia osobowość.

– Trafiła do nas w połowie lutego. To drobna, oryginalnie umaszczona kotka. O ślicznym pyszczku. Uwielbia ludzi, ale nie przepada za innymi zwierzętami. Niczym królowa lubi dominować. Co w realiach schroniskowego Domu Kota nie jest dla niej dobre, a powoduje mnóstwo stresu – o Asi opowiadają jej schroniskowi opiekunowie. – Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. Gotowa do adopcji. Zasługuje na dom najlepszy pod Słońcem. Bardzo czeka na kogoś do pokochania.

Kto chciałby Asię (32K/20) – lub jakąkolwiek inną równie samotną psinę czy kocinę – przygarnąć, jest proszony o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl.

UWAGA: w związku z zaleceniami dotyczącymi walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa placówka pozostała zamknięta dla odwiedzających, wstrzymany jej wolontariat. Natomiast niezmiennie jest kontynuowana praca związana z przyjmowaniem, odbiorem i opieką nad zwierzętami. Przywrócono również adopcje psiaków i kociaków. Odbywają się jednak po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu konkretnej daty i godziny – dlatego osoby zainteresowane adopcją są proszone przede wszystkim o kontakt mailowy i telefoniczny (w godz. 8-16).

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Schronisko

 

Czule przytul Aśkę Czule przytul Aśkę

Komentarze

obs
A dlaczego "Statystycznym numerem...." co ma do tego statystyka???
2020-06-04 18:24:22

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie